10:47:53 - یکشنبه 14 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

۲۵ میلیارد تومان برای توسعه گردشگری در ۲۸۰ روستا اختصاص یافت

۲۵ میلیارد تومان برای توسعه گردشگری در ۲۸۰ روستا اختصاص یافت
معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: توسعه زیرساخت‌های گردشگری در ۲۸۰ روستای هدف، با اعتبار ۲۵ میلیارد تومان محقق شده است.

شعار سال : سعیدرضا جندقیان روز یکشنبه  افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی در روستاها را مدنظر قرار داده‌ایم و در راستای توسعه گردشگری روستایی، اکوتوریسم، بوم‌گردی و بسترسازی برای توسعه مشاغل دانش‌بنیان و روستاها اقداماتی صورت گرفته است.
وی ادامه داد: ساختار نظام مالی دهیاری‌ها با رویکرد مدیریت هزینه، کاهش هزینه‌های غیرضروری و کاهش وابستگی به کمک‌های دولت در راستای استقلال مالی و کاهش بار مالی دولت اصلاح شده است. همچنین با حمایت دیگر دستگاه‌ها، شناسایی و معرفی فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری و کمک به تسهیل فرایند سرمایه‌گذاری در روستا اتفاق افتاده است.

خبر جدید  کعبه زرتشت در معرض نابودی

تایید لایحه دهیاری‌ها در کمیسیون کلان شهرهای دولت
معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: لایحه دهیاری‌ها به تازگی در کمیسیون کلان شهرهای دولت تأیید و به زودی در جلسه هیأت وزیران مطرح می‌شود. همچنین اصلاح آئین نامه استخدامی دهیاری‌ها و آئین نامه اجرایی قانون شوراها در کمیسیون اجتماعی دولت تأیید شده است و به زودی در جلسه هیأت وزیران مطرح می‌شود.
وی توجه به مباحث اقتصادی و معیشتی روستاها را از جمله اولویت‌های کاری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برشمرد و گفت: در دو سال گذشته ۶۵۰ طرح درآمدزا و اشتغالزای دهیاری‌ها برای اعطای تسهیلات به بانک معرفی شدند.
جندقیان در خصوص ثبات مدیریتی دهیاران اظهار داشت: در زمان فعالیت شوراهای پنجم روستا، ۷۲.۵ درصد دهیاران دوره چهارم در سمت خود ابقا و حدود ۵ درصد در روستای دیگری در سمت دهیاری مشغول به کار شدند.
شعار سال،بااندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایرنا،تاریخ انتشار: ۲۳ تیرماه ۱۳۹۸،کدخبر:۸۳۳۹۳۴۵۳،www.irna.ir

منبع :: ۲۵ میلیارد تومان برای توسعه گردشگری در ۲۸۰ روستا اختصاص یافت

خبر جدید  آمار زائران و مسافران خراسان رضوی از مرز یک میلیون نفر گذشت
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد