0:59:45 - سه‌شنبه 29 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

یک مسئول هتلداری کشور: به ۹۰ گردشگری نیاز داریم

یک مسئول هتلداری کشور: به ۹۰ گردشگری نیاز داریم
یک فعال حوزه هتلداری گفت: ثروت آفرینی گردشگری بسیار بیشتر از درآمد نفت است، زیرا هم اکنون وقتی گردشگر خارجی به ایران سفر می‌کند بدون دخالت دولت‌ها فواید هزینه کرد توریست در جیب مردم می‌رود ولی برای پیگیری نواقص این حوزه به ۹۰ گردشگری نیاز داریم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مهرداد تاوتلی در نشست خبری تشریح خدمات اقامتی گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی درخصوص وضعیت گردشگری کشور اظهار داشت: معتقدم به واقع باید برای رصد کاستی و نواقص گردشگری کشورمان به ۹۰ گردشگری نیاز داریم.

مدیرعامل گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی ادامه داد: اینکه عنوان میشود صنعت گردشگری میتواند جایگزین نفت شود نه تنها دیدگاه نادرستی نیست بلکه حتی ثروت آفرینی حوزه گردشگری بسیار بیشتر از درآمد نفت میتواند درامد ایجاد کند زیرا هم اکنون نیز وقتی گردشگری خارجی به ایران سفر میکند بدون دخالت دولتها فواید توریست و هزینه کرد آن در جیب خدمت دهنده میرود.

خبر جدید  حج تمتع ۹۸|انجام مقدمات برای وقوف حجاج ایرانی در عرفات و منا

تاوتلی همچنین با پرداختن به معضلات خانه های مسافر که بدون ضابطه مسافر جذب می کنند درحالیکه مسائل بهداشتی و ایمنی لازم را در نظر نمی گیرند، افزود: بازنشستگان و یا افراد کم درامد مسلما به دلیل درامد پایین بیشترین متقاضی چنین خانههای هستند و این مسئله باعث آسیب به صنعت هتلداری کشور میزند و مطالبه این است که همه فعالین در حوزه باید در زیر سایه قانون کار کنند.

وی با تشریح خدمات اقامتی به بازنشستگان کشوری عنوان کرد: این مجموعه که متعلق با سازمان تامین اجتماعی و با مدیریت سازمان بازنشستگی است خدمات اقامتی خود را با ۵۰ درصد تخفیف به خانواده بزرگ بازنشستگان ارائه میدهد.

خبر جدید  نمایش گنبد ایدری در موزه فرش تهران / روح خانه ایرانی چیست + عکس

تاوتلی با فرارسیدن ایان دهه فجر و طرح ۴۰ سال – ۴۰ هتل تصریح کرد: در ادامه طرح های تشویقی برای اقامت مردم و بازنشستگان از روز ۱۰ بهمن ماه پیش فروش آن لاین هتلها آغاز میشود تا افراد بتوانند برای ایام نوروز هتلهای خود را رزرو کنند و در ایام نوروز نیز در تمام هتل ها مراسم سال تحویل و در راهروهای هتل ها نیز سفره هفت سین چیده میشود کما اینکه در ایام مختلف سال نیز به فراخور مناسبت های برنامههای متنوعی صورت میپذیرد از جمله به مناسبت جشنهای ژانویه چنین برنامههای برای توریستهای خارجی اجرا شد.

خبر جدید  وضعیت جوی کشور در تعطیلات هفته آینده چگونه خواهد بود

مدیرعامل گروه هتلهای ایرانگردی و جهانگردی همچنین درباره قیمتگذاری نرخ هتلها نیز عنوان کرد: معتقدیم نرخ هتلها باید براساس یک نسخه جهانی تبیین شود و در طول ۳۶۵ روز سال نیز مانورها و تشویق های هتلها در حوزه پابرجا باشد.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد