18:30:57 - دوشنبه 1 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

کمترین و بیشترین شکایت مسافران نوروز درباره چیست

کمترین و بیشترین شکایت مسافران نوروز درباره چیست
استاندار تهران از سفر بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر برای بازدید جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و طبیعی استان تهران از ابتدای سفرهای نوروزی تاکنون خبر داد.

شعار سال : استاندار تهران از سفر بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر برای بازدید جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و طبیعی استان تهران از ابتدای سفرهای نوروزی تاکنون خبر داد.

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران یک شنبه ۱۱ فروردین ماه با حضور در اداره کل میراث فرهنگی استان تهران از نزدیک فعالیت ستاد اجرایی خدمات سفر استان را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در این بازدید گفت: بر اساس آمار دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر بیش از یک میلیون ۲۰۰ هزار نفر از جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و طبیعی استان تهران از ابتدای سفرهای نوروزی تا کنون بازدید داشته اند.

خبر جدید  حداقل و حداکثر قیمت‌‌ بلیت پروازهای نوروزی‌

محسنی بندپی ادامه داد: با توجه به شرایط جوی و بارش های اخیر در کشور باز هم شاهد رشد ۸ درصدی اقامت مسافران نوروزی به استان تهران در مقایسه با مدت مشابه سال هستیم.

همچنین دلاور بزرگ نیا – مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران در این بازدید گفت: سطح هماهنگی نهادهای عضو ستاد اجرایی خدمات سفر استان در ارائه آمار و گزارشها به دبیرخانه ستاد در مقایسه با سالهای گذشته از سطح مطلوبیت بسیار بالاتری برخوردار است.

خبر جدید  موافقت کمیسیون اصل ۹۰ با تشکیل وزارت میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری

بزرگ نیا در گزارش به استاندار تهران و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر گفت: امسال شاهد کمترین میزان شکایات مسافران در تورهای خروجی از کشور بودیم و بیشترین درخواست ثبت شده در سامانه ۰۹۶۲۹ مربوط به کنسلی تورهای داخلی به دلیل شرایط جوی و بارش‌ها در کشور بود.

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران در ادامه افزود: اجرای تورهای تهرانگردی توسط دفاتر خدمات مسافرتی در مقایسه با نوروز ۹۷ حدود دو برابر رشد را نشان می‌دهد که امیدواریم سال ۱۴۰۴ تهران به مقاصد اصلی سفرهای نوروزی تبدیل شود.


شعار سال ، بااندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم،تاریخ انتشار:۱۱فروردین ۱۳۹۸،کدخبر:۱۹۷۸۹۷۰،www.tasnimnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  تامین ارز زائران اربعین منتظر تدبیر به هنگام بانک مرکزی
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد