19:06:41 - دوشنبه 8 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

کاهش ۸٫۵ درصدی ترددهای برون‌شهری در کشور

کاهش ۸٫۵ درصدی ترددهای برون‌شهری در کشور
به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا و براساس اطلاعات بهدست آمده از مرکز مدیریت راههای کشور طیشبانهروز گذشته، كل تردد برونشهری ثبتشده نسبت به روز قبل ۸٫۵ درصد کاهش یافته است. براساس این گزارش آزادراههای قزوین-کرج با ۱۳۰ هزار و ۷۴۹، کرج–تهران با ۱۲۴ هزار و ۹۴۲ و کرج-قزوین با […]

به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا و براساس اطلاعات بهدست آمده از مرکز مدیریت راههای کشور طیشبانهروز گذشته، كل تردد برونشهری ثبتشده نسبت به روز قبل ۸٫۵ درصد کاهش یافته است.

براساس این گزارش آزادراههای قزوین-کرج با ۱۳۰ هزار و ۷۴۹، کرج–تهران با ۱۲۴ هزار و ۹۴۲ و کرج-قزوین با ۱۰۸ هزار و ۶۹۴ بیشترین تردد ثبت شده خودرو را به خود اختصاص دادهاند.

شایان ذکر است که محور اهواز-آبادان و بالعکس در استان خوزستان بهدلیل آبگرفتگی مسدود شده است و محور جایگزین آن جاده قدیم اهواز-خرمشهر عنوان شده است.

بنابر اطلاعیه مرکز مدیریت راههای کشور محورهای لالهجین-طاهرلو، نهاوند-آورزمان و نهاوند-نورآباد واقع در استان همدان، کوهدشت-گراب واقع در استان لرستان، اهواز-شوش، شوش-فکه و کمربندی بستان واقع در استان خوزستان و نجمآباد-اشتهارد واقع در استان البرز بهدلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

گفتنی است اوج تردد بين ساعات ۱۶ الی۱۷ و كمترين تردد بين ساعات ۳ الی ۴ صورتپذيرفته كه هموطنان با آگاهیاز اين موضوع میتوانند ساعات مناسبتریرا برایسفر انتخاب کنند.

انتهای پیام/۴۱۰۵/ن


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  گردشگری دریایی می‌تواند در ارزآوری به کشور نقش مهمی ایفا کند

تبليغات
بانک پاسارگاد