۱۸:۵۴:۳۲ - شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

کاهش ۶٫۳ درصدی ترددهای برون شهری در کشور

کاهش ۶٫۳ درصدی ترددهای برون شهری در کشور
به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا و براساس اطلاعات بهدست آمده از مرکز مدیریت راههای کشور طیشبانه روز گذشته، كل تردد ثبت شدهدر محورهای برون شهری نسبت به روز قبل۶٫۳ درصد کاهش یافته است. براساس این گزارش آزادراههای قزوین-کرج با ۱۶۷ هزار و ۶۵۵، کرج – تهران با ۱۴۳ هزار […]

به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا و براساس اطلاعات بهدست آمده از مرکز مدیریت راههای کشور طیشبانه روز گذشته، كل تردد ثبت شدهدر محورهای برون شهری نسبت به روز قبل۶٫۳ درصد کاهش یافته است.

براساس این گزارش آزادراههای قزوین-کرج با ۱۶۷ هزار و ۶۵۵، کرج – تهران با ۱۴۳ هزار و ۵۲۷ و تهران-کرج با ۱۱۴ هزار و ۳۴۱ بیشترین تردد ثبت شده خودرو را به خود اختصاص دادهاند.

شایان ذکر است که محور ایلام-اسلام آباد واقع در استان ایلام، محور هراز واقع در استانهای مازندران و تهران، محور جوکار-آورزمان واقع در استان همدان، محور شوش-فکه و محور کمربندی بستان در استان خوزستان و محور الیگودرز-شول آباد واقع در استان لرستان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود میباشد.

گفتنی است اوج تردد بين ساعات ۱۸ الي ۱۹ و كمترين تردد بين ساعات ۴ الی ۵ صورت پذيرفته است كه هموطنان با آگاهیاز اين موضوع میتوانند ساعات مناسبتریرا برایسفر انتخاب کنند.

انتهای پیام/۴۱۰۵/ن


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد