۱۹:۲۵:۱۲ - دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

چگونه از امنیت مسافرخانه یا هتل مطمئن شویم؟

چگونه از امنیت مسافرخانه یا هتل مطمئن شویم؟
به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، اردیبهشتماه زمان مناسبی برای سفر برای بسیاری از افراد بهحساب میآید. برخی از گردشگران ترجیح میدهند اردیبهشت را برای سفر به مناطق دیدنی ایران انتخاب کنند اما یک نکته مهم در سفر بحث امنیت در هتل است. امنیت در فضایی که قرار است در […]

به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، اردیبهشتماه زمان مناسبی برای سفر برای بسیاری از افراد بهحساب میآید. برخی از گردشگران ترجیح میدهند اردیبهشت را برای سفر به مناطق دیدنی ایران انتخاب کنند اما یک نکته مهم در سفر بحث امنیت در هتل است. امنیت در فضایی که قرار است در آن اقامت داشته باشید موضوعی است که نباید از آن بهسادگی گذر کنید.

اما برای آنکه بدانید در اتاقی که در هتل یا مسافرخانه ساکن شدهاید دوربین و یا وسایل فیلمبرداری وجود ندارد، یک راه وجود دارد.

وقتی به اتاق یک هتل وارد میشوید، همه چراغها را خاموشکنید و پردهها را بکشید. دوربین گوشی همراهتان را روشن کنید اما به یاد داشته باشید که فلش گوشیتان حتماً خاموش باشد.

دوربین گوشی را دور تا دور اتاق بچرخانید. در صورتی که نقطه قرمزی در دوربین شما ظاهر شد بدانید که یک دوربین مخفی در اتاق شما نصب شده است و اگر نقطه قرمزی نبود اتاق امنیت دارد و میتوانید با خیال راحت در آنجا بمانید.

اما فراموش نکنید که اگر نقطه قرمز در دوربین گوشی همراهتان پیدا شد، حتماً پلیس را در جریان قرار دهید.

انتهای پیام/۴۱۲۲/۴۰۸۷/


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد