1:30:05 - سه‌شنبه 8 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پیشنهاد نامگذاری یک خیابان در تهران به گذر صنایع دستی

پیشنهاد نامگذاری یک خیابان در تهران به گذر صنایع دستی
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی و شهردار منطقه ۶ تهران در نشستی مشترک موضوعات مرتبط با صنایع دستی و حمایتهای هرچه بهتر از هنرمندان استان تهران را بررسی کردند. در این جلسه درباره موضوعات مختلفی صحبت شد […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی و شهردار منطقه ۶ تهران در نشستی مشترک موضوعات مرتبط با صنایع دستی و حمایتهای هرچه بهتر از هنرمندان استان تهران را بررسی کردند.

در این جلسه درباره موضوعات مختلفی صحبت شد که از آن جمله میتوان به گفتگودرباره نامگذاری خیابان استاد نجاتالهی تهران به عنوان گذر صنایع دستی، کمک به خرید و تملک خانههایی متعلق به پهلوی اول و دوم در محدوده خیابان استاد نجاتالهی توسط شهرداری و در اختیار گذاشتن آنها به هنرمندان صنایع دستی استانها، طرح سنگفرش خیابان استاد نجاتالهی، برگزاری رویدادهای ویژه صنایع دستی در آن خیابان و … اشاره کرد.

خبر جدید  گردشگری عشایری در همدان راه‌اندازی می‌شود

البته در ماههای گذشته نیز مذاکراتی در همین ارتباط از سوی معاون صنایع دستی کشور با رئیسشورای اسلامی شهر تهران صورت گرفتهبود که خوشبختانه رئیس شورای شهر تهران نیز موافقت خود را اعلام کرده است.

انتهای پیام/۴۰۷۶/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد