19:04:23 - جمعه 12 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ورود سامانه بارشی فعال به کشور از شنبه تا دوشنبه

ورود سامانه بارشی فعال به کشور از شنبه تا دوشنبه
به گزارشگروه اجتماعی خبرگزاری آنا، بر اساس آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راههای کشور سامانه بارشی فعالی از روز جمعه مورخ بیست و سوم فروردین ماه وارد کشور شده است و طی روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده در کشور فعال خواهد بود. بنا بر این اطلاعیه در روز شنبه بیست و چهارم فروردین ماه […]

به گزارشگروه اجتماعی خبرگزاری آنا، بر اساس آخرین اطلاعیه مرکز مدیریت راههای کشور سامانه بارشی فعالی از روز جمعه مورخ بیست و سوم فروردین ماه وارد کشور شده است و طی روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده در کشور فعال خواهد بود.

بنا بر این اطلاعیه در روز شنبه بیست و چهارم فروردین ماه این سامانه بارشی همراه با رگبار و رعد و برق در استانهای شرق گلستان، بوشهر، فارس، جنوب و غرب یزد، جنوب کرمان، نیمه غربی اصفهان و همچنین در استانهای خراسان جنوبی، هرمزگان و نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیشبینی شده است.

براساس این گزارش در روز یکشنبه بیست و پنج فروردین ماه استانهای سمنان، جنوب گلستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، یزد، فارس، اصفهان، جنوب کرمان، هرمزگان و نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان متأثر از این سامانه بارشی بارش باران و همراه با رعد و برق را خواهند داشت.

شایان ذکر است استانهای خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، گلستان، شرق سمنان و جنوب شرقی کرمان، شرق یزد و نیمه شمالی سیستان و بلوچستان نیز در روز دوشنبه بیست و ششم فروردین ماه نیز بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی را در پیش رو دارند.

گفتنی است با توجه به شدت بارشها و احتمال سیلابی شدن مسیلها در مناطق ذکرشده سازمانها و ارگانهای مسئول با اتخاذ تدابیر لازم از شدت خسارات احتمالی پیشگیری کنند.

انتهای پیام/۴۱۲۲/۴۱۰۵/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دامغان؛ گردشگری کوهستانی و کویری/ شهره آفاق با طلای سبز

تبليغات
بانک پاسارگاد