به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، بنا بر اعلام سازمان هواشناسی از بعد از ظهر امروز (۵ بهمن) برای دامنه جنوبی البرز در استانهای قزوین، البرز و تهران، بخشهای از شمال غرب همچنین پارهای از مناطق در استانهای بوشهر و فارس بارش پراکنده و وزش باد و در ارتفاعات بارش برف پیشبینی میشود.

بر اساس تحلیل آخرین نقشههای پیشیابی هواشناسی امروز (۵ بهمن) در سایر نواحی کشور آسمانی صاف انتظار میرود. فردا (۶ بهمن) اغلب مناطق کشور جوی آرام خواهند داشت.

خبر جدید  کیفیت هوای تهران در 12 بهمن 97 سالم است

پس فردا (۷ بهمن) با ورود سامانه بارشی به غرب کشور، بارش باران در غرب و رگبار و رعد و برق و وزش باد در جنوب غرب کشور پیشبینی میشود.

سامانه بارشی روز دوشنبه (۸ بهمن) در نوار غرب کشور تقویت میشود و دامنه فعالیت این سامانه بارشی، بخشهایی از شمال غرب، شمال و مرکز کشور را تحت تاثیر قرار میدهد و بارش برف و باران در ارتفاعات را به دنبال دارد.

خبر جدید  فاجعه محیط زیستی گریبان گیر جنوب پایتخت

فردا (۶ بهمن) آسمان تهران صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد خواهد بود. حداکثر و حداقل دمای تهران در این روز ۱۱ و ۱ – درجه سانتیگراد پیشبینی میشود. همچنین پس فردا (۷ بهمن ) آسمان پایتختصاف تا کمی ابریدر اواخر وقت با افزایش ابر همراه خواهد بود. بیشترین و کمتریندمای تهران در این روز به ۱۳ و ۲ درجه سانتیگراد میرسد.

خبر جدید  آب و فاضلاب شمال تهران به سمت جنوب شرق استان تهران هدایت می شود