1:30:11 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

واریز مرحله دوم هزینه سفر حج ۹۸ از امروز /متقاضیان ۱۰روز فرصت دارند

واریز مرحله دوم هزینه سفر حج ۹۸ از امروز /متقاضیان ۱۰روز فرصت دارند
سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که واریز مرحله دوم هزینه سفر حج تمتع از امروز، دهم اردیبهشت، انجام می‌گیرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیهای از واریز مرحله دوم هزینه سفر حج تمتع خبر داد. در متن این اطلاعیه آمده است:

طبق اعلام قبلی و تمهیدات اندیشیدهشده، هزینه سفر حج ۹۸ در دو مرحله از متقاضیان دریافت میشود که واریز مرحله اول در اسفند ماه سال گذشته انجام گرفته بود و واریز مرحله دوم هزینه سفر نیز از امروز دهم اردیبهشت ماه و بهمدت ۱۰ روز انجام میپذیرد.

خبر جدید  امروز؛ تهران و ۹ استان دیگر در انتظار "رگبار و رعدوبرق"

واریز در این مرحله منوط به دریافت تأییدیه پزشکی بهسبب داشتن استطاعت جسمی است و متقاضیان باید این مرحله را گذرانده باشند.

در ادامه اطلاعیه آمده است: هزینه سفر در مرحله اول مبلغ ۱۵ میلیون تومان (بهعلاوه اصل مبلغ ودیعه و سودهای تعلقگرفته به آن) بود که همزمان با ثبتنام در کاروانها دریافت شد.

سازمان حج و زیارت اعلام کرد که متقاضیان باید برای واریز این مرحله به سامانه reserve.haj.ir مراجعه و بهصورت الکترونیکی و غیرحضوری هزینه را پرداخت کنند. هزینه در نظر گرفتهشده برای واریز مرحله دوم بهتناسب گروه قیمتی هر کاروان است که در ابتدای ثبتنامها، زائران از مبالغ تمامشده هر کاروان آگاهی پیدا کرده بودند.

خبر جدید  امشب برخی جاده‌ها یخ می‌بندد

همچنین سازمان حج و زیارت برای متقاضیانی که در مناطق سیلزده کشور بودهاند نیز تمهیداتی اندیشیده و بهجای فرصت ۱۰روزه برای واریز وجه مرحله دوم، مدت زمان یکماهه را تعیین کرده است.

انتهای پیام/*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  پلیس راهور: جاده‌های کشور نوروز پربارش و برفی را به خود می‌بینند
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد