3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

همکاري پژوهشگاه ميراث‌فرهنگي و گردشگري با موسسه فرهنگي اکو در انتشار ECO HERITAGE

همکاري پژوهشگاه ميراث‌فرهنگي و گردشگري با موسسه فرهنگي اکو در انتشار ECO HERITAGE
خبرگزاري آريا- پژوهشگاه ميراث‌فرهنگي و گردشگري و موسسه فرهنگي اکو  به‌منظور ارتقاي فعاليت‌هاي علمي‌فرهنگي در منطقه همکاري مي‌کنند.به گزارش خبرگزاري آريا، در چارچوب تفاهم‌نامه ميان پژوهشگاه ميراث‌فرهنگي و گردشگري و موسسه فرهنگي اکو و اجرايي کردن مفاد سند يادشده در دور دوم از اجراي آن، دو موسسه از تمام پژوهشگران علاقه‌مند در حوزه ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي […]

همکاري پژوهشگاه ميراث‌فرهنگي و گردشگري با موسسه فرهنگي اکو در انتشار ECO HERITAGE

خبرگزاري آريا- پژوهشگاه ميراث‌فرهنگي و گردشگري و موسسه فرهنگي اکو  به‌منظور ارتقاي فعاليت‌هاي علمي‌فرهنگي در منطقه همکاري مي‌کنند.
به گزارش خبرگزاري آريا، در چارچوب تفاهم‌نامه ميان پژوهشگاه ميراث‌فرهنگي و گردشگري و موسسه فرهنگي اکو و اجرايي کردن مفاد سند يادشده در دور دوم از اجراي آن، دو موسسه از تمام پژوهشگران علاقه‌مند در حوزه ميراث‌فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري براي ارسال مقالات مرتبط با حوزه‌هاي يادشده براي انتشار در فصلنامه انگليسي زبان  ECO HERITAGE دعوت به عمل مي‌آوردند.
اين فصلنامه با هدف آگاهي افزايي و تحکيم پيوند ميان اعضاي کشورهاي اکو با رويکرد فرهنگي منتشر مي‌شود.
علاقه‌مندان براي کسب اطلاع بيشتر براي چگونگي ارسال مقالات دراين حوزه مي‌توانند به تارنماي پژوهشگاه ميراث‌فرهنگي و گردشگري، به نشاني richt.ir مراجعه کنند.
موسسه فرهنگي اکو به عنوان نهادي مستقل و بين‌المللي از آژانس‌هاي تخصصي سازمان همکاري‌هاي اقتصادي ECO است و مقر آن در تهران قرار دارد.
موسسه فرهنگي اکو (ECO CULTURAL INSTITUTE) به‌عنوان تنها نهاد فرهنگي بين‌المللي که مقر دائمي آن در جمهوري اسلامي ايران واقع شده است با هدف ارتقا و تقويت مشارکت و همکاري ميان ملل منطقه عهده دار توسعه مناسبات فرهنگي ميان کشورهاي عضو است.
اين موسسه در جهت نيل به برخي از اهداف مندرج در اساسنامه خود از جمله تحقيق در زمينه ميراث مشترک فرهنگي و هنري کشورهاي منطقه به منظور تقويت آگاهي‌هاي مربوط به اتحاد ناگسستني شان و کشف سنني که سبب پيوند مردم منطقه با يکديگر مي‌شود و انتشار نتايج مطالعات آنها به زبان انگليسي (به‌عنوان زبان رسمي سازمان) از بهار ۱۳۸۰ با همکاري دولت‌هاي کشورهاي عضو نسبت به انتشار فصلنامه‌اي با نام ECO HERITAGE  اقدام کرده است.

خبر جدید  علی رغم جنگ، بیش از یک میلیون گردشگر خارجی از سوریه دیدن کردند
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد