14:11:32 - چهارشنبه 11 مارس 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

هتل‌های اصفهان به هیچ وجه مسافر نمی‌پذیرند/ تا اطلاع ثانوی به اصفهان سفر نکنید

هتل‌های اصفهان به هیچ وجه مسافر نمی‌پذیرند/ تا اطلاع ثانوی به اصفهان سفر نکنید
ایلنا: معاون گردشگری استان اصفهان با ارائه اخبار جدید درخصوص عدم فعالیت هتل‌ها در اصفهان گفت: فعالیت تمام هتل‌ها در اصفهان منتفی است و به هیچ وجه مسافر نمی‌پذیرند.

معاون گردشگری استان اصفهان با ارائه اخبار جدید درخصوص عدم فعالیت هتل‌ها در اصفهان گفت: فعالیت تمام هتل‌ها در اصفهان منتفی است و به هیچ وجه مسافر نمی‌پذیرند. به گزارش خبرنگار ایلنا، سیدعلی صالح درخشان (معاون گردشگری استان اصفهان) با اشاره به شیوع ویروس کرونا از عدم پذیرش مسافران در هتل‌های اصفهان خبر داد و گفت: هرگونه اسکان مسافر و گردشگران در اصفهان امکان پذیر نیست است و ممنوع اعلام شده است.   او ادامه داد: با توجه به افزایش سرعت انتشار ویروس کرونا و اهمیتی که مسئولان استان به سلامت عموم جامعه می‌دهند از مردم خواهش می‌کنیم تا اطلاع ثانوی هیچکس به اصفهان سفر نکند. ضمن آن که در حال حاضر هیچگونه شرایط پذیرایی و اقامت در اصفهان فراهم نیست.  درخشان در خصوص صحبت‌های گذشته خود مبنی بر فعالیت چند هتل با رعایت پروتکل بهداشتی در اصفهان گفت:  فعالیت تمام هتل‌ها در استان اصفهان  کنسل شده است و حتی فعالیت آن تعداد از هتل‌ها نیز منتفی است. هیچ نوع پذیرش در هتل‌ها انجام نمی‌شود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  نگارگری در فهرست میراث ناملموس ثبت شد/ بیژن کامکار، محمود فرشچیان، علی محمد اعتباری رودی و علی اکبر بهاری در فهرست گنجینه‌های زنده بشری قرار گرفتند
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد