۱۱:۲۷:۵۰ - سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

نوآوران حوزه صنایع‌دستی تخفیف ۵۰درصدی می‌گیرند

مطابق دستورالعمل حمایت از حضور شرکت های خلاق در نمایشگاه های منتخب داخلی شرکت های خلاق علاقمند به حضور در نمایشگاه صنایع دستی از تخفیف ۵۰ درصدی بهره مند می شوند .
نوآوران حوزه صنایع‌دستی تخفیف ۵۰درصدی می‌گیرند

شعار سال: به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، دبیرخانه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق مطابق دستورالعمل حمایت از حضور شرکت های خلاق در نمایشگاه های منتخب داخلی تا سقف ۲۰ میلیون ریال در سال از حضور این شرکت ها در نمایشگاه های منتخب داخلی حمایت می کند.

در همین راستا درصورت تمایل شرکت های خلاق متقاضی که سقف حمایتی آنها به پایان نرسیده باشد می توانند از تخفیف ۵۰ درصدی جهت حضور در این نمایشگاه نیز بهره مند شوند .

سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی۳۱ استان کشور به همت معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و به منظور معرفی توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه گروه های فعالیتی صنایع دستی کشور برگزار می شود .

این نمایشگاه با همکاری شرکت صنايع نمايشگاهي آواي موفق ايرانيان و مشارکت هنرمندان، تولیدکنندگان، تجار و صادرکنندگان، تشکل ها، تعاونی ها و اتحادیه های صنایع دستی ۳۱ استان کشور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ۱۵ الی ۱۸ اسفند ماه جاری برگزار می شود .

معرفی توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه هنر- صنعت دستی در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور ، فراهم نمودن زمینه آشنایی عموم جامعه با انواع محصوالت صنایع دستی استان ها و مناطق مختلف و تبادل اطلاعات فنى و بازرگانى با هدف توسعه مبادالت اقتصادى و همچنین ارتقاء کمی و کيفى محصولات از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

همچنین برقراری ارتباط مستقیم فیمابین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان محصولات صنایع دستی ، جلب سرمايه گذارى از طريق مشارکت بخش هاى فعال اقتصادى در نمايشگاه ، نمايش کالاهاى قابلیت دار صنایع دستی در جهت رشد و توسعه فروش داخلی و صادرات غیرنفتی کشورنیز از دیگر اهداف مطرح شده در برگزاری سی یکمین نمایشگاه صنایع دستی است .

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وبسایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تاریخ ۱۲ اسفند ۹۷، کد مطلب: ۴۲۶۸۵: www.isti.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد