0:39:57 - سه‌شنبه 15 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

مونسان: ۱۹۸۶ پروژه میراث فرهنگی در دولت تدبیر و امید اجرا شد

مونسان: ۱۹۸۶ پروژه میراث فرهنگی در دولت تدبیر و امید اجرا شد
گرگان – ایرنا – معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: از ابتدای دولت دوازدهم یکهزار و ۹۸۶ پروژه با اعتبار افزون بر یکهزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در این حوزه اجرایی شده است.

به گزارش ایرنا، علی اصغر مونسان روز دوشنبه در افتتاح یا کلنگ زنی متمرکز طرح های میراث فرهنگی گلستان اظهار کرد: تاکنون ۴۵ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری برای ۸۸۰ پروژه مرتبط در سطح کشور به بهره برداری رسیده است.
وی همچنین در خصوص استان گلستان گفت: در حاشیه سفر رییس جمهوری ۹۱۰ میلیارد ریال اعتبار به میراث فرهنگی گلستان اختصاص داده می شود.
به گفته وی، این اعتبار برای اجرای طرح های گردشگری و میراث فرهنگی استان گلستان از جمله احیای دیوار دفاعی گرگان و توسعه زیر ساخت های گردشگری جزیره آشوراده هزینه خواهد شد.
وی افزود: استان گلستان دارای ظرفیت های بکر در حوزه گردشگری، تاریخی، فرهنگی و صنایع دستی است.
مونسان افزود: ۱۶۰ طرح در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان در دست اجرا است که از این شمار ۳۴ طرح در زمینه ساخت هتل با سرمایه گذاری ۱۰ هزار میلیارد ریال با هفت هزار و ۸۵۳ تخت می باشد.
وی با اشاره به اینکه پیش بینی می شود بیشتر این طرح ها تا پایان دولت تدبیر و امید بهره بردای شود، گفت : با بهره برداری از ۳۴ هتل در دست ساخت در گلستان پنج هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.
به گفته وی، از ۱۷ هتل موجود در استان گلستان ۱۱ واحد در دولت دولت تدبیر و امید اجرایی شده است.
مونسان همچنین اضافه کرد: در سفر رییس جمهوری به گلستان به طور متمرکز ۱۲ پروژه گردشگری و میراث فرهنگی استان با حجم سرمایه‌گذاری یکهزار و ۶۰۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
دکتر روحانی رییس جمهوری صبح امروز دوشنبه از طریق فرودگاه کلاله وارد استان گلستان شد و دو روز میهمان مردم این استان است.
نخستین سفر اعضای دولت به استان گلستان در آذر سال ۹۳ انجام شد.
شبس**۶۲۰۴٫۱۶۴۸/۲۷۲۹ **۱۹۱۷

خبر جدید  بزرگترین «کرسی» ایران در مشگین شهر رونمایی شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد