11:32:09 - سه‌شنبه 22 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

معرفی ۱۳ واحد صنعتی و ۳ واحد خدماتی سبز در بیستمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز

معرفی ۱۳ واحد صنعتی و ۳ واحد خدماتی سبز در بیستمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز
نماینده مقیم سازمان توسعه صنعتی ملل متحد با اشاره به اینکه در کشورها توسعه یافته به دلیل وجود مکانیسم و الگوهای مصرفی متناسب با اقلیم به مراتب الگوی مصرفی بهتری دارند گفت در کشور ما استفاده بی رویه از منابع و انرژی باید مورد بازبینی قرار بگیرد.

مسعود تجریشی معاون محیط انسانی سازمان محیط زیست در بیستمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز با اشاره به اینکه این نشست به منظور تشویق  واحدهای صنعتی خدماتی برای فراهم آوری بستر مناسب فعالیت های سازگار محیط زیستی فراهم شده است، گفت: فرایندشرکت در این همایش به صورت خود اظهاری بوده است.

تجریشی با اشاره به اینکه حوزه های صنعتی، غذایی، شیمیایی، فولادی و … که ارائه خدماتشان را با رعایت شرایط زیست محیطی داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه واحدهای صنعتی و خدماتی به شکل خود اظهاری شرکت کردند گفت: هدف نهایی برگزاری همایش رعایت ضوابط زیست محیطی در ارائه خدمات است.

خبر جدید  آمادگی ایران برای میزبانی از گردشگران کشورهای مسلمان در ماه مبارک رمضان

معاون محیط انسانی سازمان محیط زیست اعلام کرد:  ۲۵۳ واحد صنعتی و خدماتی در این همایش ثبت نام کردند و ۱۳ واحد صنعتی برگزیده سبز معرفی خواهند شد، همچنین سه واحد خدماتی سبز را معرفی خواهیم کرد.

در ادامه مریم جوان شهرکی نماینده محترم مقیم سازمان توسعه صنعتی ملل متحد با اشاره به قیمت‌های صعودی مواد اولیه صنعتی در جهان گفت واحدهای صنعتی و خدماتی در کنار افزایش بهره‌وری و برخوردهای مقطعی با آشفتگی های اقتصادی باید به ترویج الگوهای سبز در حوزه کاری خود بپردازند.

خبر جدید  درخواست محیط زیست برای حفاظت از حیات وحش در مناطق سیل‌زده

وی ادامه داد: این واحدها بهتر است از مواد و انرژی مناسب برای خدمات خود استفاده کنند.

شهرکی گفت: بسیاری از مواد مواد اولیه در جریان خدمات صنعتی از بین می رود و ضایعات زیادی به جا می ماند که برای نسل‌های آینده مخاطره امیز است.

نماینده مقیم سازمان توسعه صنعتی ملل متحد با اشاره به اینکه الگوهای مصارف از کشوری به کشور دیگر متفاوت است و کشورها توسعه یافته به دلیل وجود مکانیسم و الگوهای مصرفی متناسب با اقلیم به مراتب الگوی مصرفی بهتری دارند گفت در کشور ما بحث استفاده بی رویه از منابع و انرژی باید شاخص های معمول مصرفی مورد بازبینی قرار بگیرد.

خبر جدید  «افعی دم‌عنکبوتی» به فهرست گونه‌های سایتس اضافه شد

وی افزود صنایع باید در هنگام رشد و توسعه واحد خود مواد اولیه کمتری استفاده کند از شدت مصرف انرژی می‌کند و دولت ها هم حمایتهایی از موسسات صنعتی در این زمینه دارند.
انتهای پیام/


منبع :: https://www.farsnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد