6:26:06 - جمعه 25 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

معاون رئیس جمهوری ایران با کارآفرینان صنعت گردشگری دیدار کرد

معاون رئیس جمهوری ایران با کارآفرینان صنعت گردشگری دیدار کرد
به گزارش پنجشنبه شب ایرنا ، در ابتدای این دیدار حسن قشقاوی با اشاره به تأکید آموزه های دینی بر موضوع سفر و گردشگری، اهمیت و جایگاه مهم گردشگری در دیپلماسی عمومی را یادآور شد و اظهار داشت: ارتباط قوی و هدفمند کارآفرینان و تورگردانان گردشگری با طرف های اسپانیایی و بهره مندی از تجارب […]

به گزارش پنجشنبه شب ایرنا ، در ابتدای این دیدار حسن قشقاوی با اشاره به تأکید آموزه های دینی بر موضوع سفر و گردشگری، اهمیت و جایگاه مهم گردشگری در دیپلماسی عمومی را یادآور شد و اظهار داشت: ارتباط قوی و هدفمند کارآفرینان و تورگردانان گردشگری با طرف های اسپانیایی و بهره مندی از تجارب آنان در این حوزه می تواند به تقویت همکاری و افزایش مراودات میان دو کشور کمک کند.
وی همچنین حضور پادشاه و ملکه اسپانیا همراه با رئیس مجلس نمایندگان و وزیر صنعت، تجارت و گردشگری، دبیرکل سازمان جهانی گردشگری و سایر مقامات محلی در غرفه ایران را بسیار با اهمیت توصیف کرد.
در ادامه، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران با اشاره به اقدامات تحریمی و فشارهای بی سابقه آمریکایی ها برای ایجاد مشکلات اقتصادی در ایران اظهار داشت: سازمان گردشگری تمام تلاش خود را برای این که صنعت گردشگری از این وضعیت متأثر نشود به کار گرفته است.
وی همچنین مجموعه اقدامات صورت گرفته در جهت ایجاد تسهیلات بیشتر برای ورود گردشگران به کشور با همکاری وزارت امور خارجه از جمله عدم درج مهر در گذرنامه برای اتباع خارجی و صدور روادید الکترونیک را مورد اشاره قرار داد و اظهار امیدواری نمود : با هم افزایی بین همه دست اندرکاران بخش گردشکری کشور و استفاده از ظرفیت های موجود و ترویج جاذبه های گردشگری کشور بتوانیم به توسعه این صنعت و کمک به امر اشتغال و افزایش درآمد در کشور کمک کنیم.
در ادامه چند تن از مدیران شرکت های تورگردانی با تشکر از دعوت سفارت برای برپایی و فراهم آوردن فرصت گفت وگو با معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و تشکر از مونسان برای شنیدن نظراتشان، نقطه نظرات و انتظارات خود را در جهت کمک به توسعه صنعت گردشگری در کشور اعلام نمودند.
به گزارش ایرنا ، در این نمایشگاه ۱۶۵ کشور جهان جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری خود را به متخصصان و شرکت های فعال در این بخش عرضه می کنند.
نمایشگاه فیتور مادریدکه تا روز ۷ بهمن (۲۷ ژانویه) دایر خواهد بود ، به عنوان یکی از نمایشگاه های اصلی و مهم صنعت گردشگری جهان در مساحتی به وسعت ۶۷ هزار و ۵۰۰ متر مربع که نسبت به سال گذشته ۲٫۵ درصد افزایش یافته و با حضور ۱۰ هزار و ۴۸۵ شرکت از ۱۶۵ کشور جهان برگزار می شود.
ایران نیز از جمله شرکت کنندگان در این نمایشگاه است که امسال ۳۱ تور اپراتور، بخشی از ظرفیت ها، امکانات و جاذبه های گردشگری و هنری کشور را به نمایش گذاشت.
شبک**اروپام *۴*۴۹۱**۱۳۹۲

خبر جدید  مراکز اقامتی در نوروز افزایش قیمت ندارند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد