1:35:28 - دوشنبه 21 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

مشتاق همکاری مجدد با انجمن «اوقات فراغت» هستیم/نباید هنرمندان را جناح‌بندی کنیم

مشتاق همکاری مجدد با انجمن «اوقات فراغت» هستیم/نباید هنرمندان را جناح‌بندی کنیم
شهردار منطقه ۱۲ گفت: ما مشتاق هستیم که اگر بتوانیم مجدداً کارهای فرهنگی مشترک را با انجمن اوقات فراغت انجام دهیم و در این زمینه هیچ بحث، گله و سوء‌تفاهمی وجود ندارد.

علی محمد سعادتی در گفت‌وگو با خبرنگار میراث فرهنگی و گردشگری خبرگزاری فارس، در خصوص خانه دبیرالملک و خروج انجمن اوقات فراغت از این خانه گفت: تفاهم یک جریان دو طرفه است و قاعدتاً در بخشی از این جریان دو طرفه ما به عنوان شهرداری و انجمن اوقات فراغت به عنوان بهره‌بردار تعهداتی را در قبال محله و مردم داشتیم.

وی با بیان اینکه وقتی این تعهدات اجرایی نشود، کار پیش نمی‌رود، گفت: شأن دوستان در انجمن اوقات فراغت خیلی بالاتر از این حرف‌هاست و همانطور که خودشان هم گفتند مایل بودند که مجموعه را واگذار کنند.هم آقای جوان به عنوان رییس هیات مدیره انجمن اوقات فراغت و هم آقای رازدار  به عنوان مدیرعامل این انجمن در مدتی که حضور داشتند زحمات زیادی کشیدند و زمانی که تعاملات دو طرفه برقرار بود نتایج مثبتی به همراه داشت.

خبر جدید  اقدامات تأمینی و حفاظتی از آثار تاریخی در برابر سیل

سعادتی تصریح کرد: به واسطه تغییر و تحولاتی که در شهرداری رخ داد، کار انجمن اوقات فراغت ادامه پیدا نکرد، البته آقای جوان و انجمن اوقات فراغت جزو بهترین دوستان ما هستند و ما مشتاق هستیم که اگر بتوانیم مجدداً  کارهای فرهنگی مشترک انجام دهیم و هیچ بحث و گله و سوء تفاهمی وجود ندارد.

شهردار منطقه ۱۲ با بیان اینکه در آن دوره کارهای مثبتی صورت گرفت، افزود: نه می‌توان صرفاً نیمه خالی لیوان را دید و نه می‌توان همه تقصیرات را گردن یک طرف مجموعه انداخت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است همکاری مجددی آغاز شود، گفت: قطعاً همین طور است، ما دست صاحبان فکر و هنر و اندیشه را می‌فشاریم، این شهر برای همه است و به کمک و همیاری همه نیاز دارد.

خبر جدید  غذا در ایران مثل گره‌های فرش زربافت ابریشمی است/ ماجرای چمدان انار و آموزش تاریخ آشپزی در سوئیس

سعادتی ادامه داد: آقای جوان یک شخصیت ممتاز فرهنگی و هنری است و برنامه‌هایی که تولید می‌کند هم به فرهنگ عمومی و هم به نشاط اجتماعی کمک می‌کند، بنابراین نباید این فرد را جناحی کرد، قطعاً تصمیمی که در آن دوره برای حضور هنرمندان و افراد شاخص فرهنگی گرفته شد، تصمیمی درستی بود و در دوره جدید مدیریت شهری هم چنین تصمیمی اتخاذ می‌شود.

وی در خصوص اظهارنظر معاون برنامه ریزی شهرداری منطقه ۱۲ در خصوص فعالیت انجمن اوقات فراغت در خانه دبیرالملک،گفت:‌ شهرداری یک نهاد فرهنگی و خدماتی و اجتماعی است و نمی‌توانیم هنرمندان را در چارچوب سیاست ببریم. سوالی که از آقای حسینی شده را نمی‌دانم اما ایشان یک موضوع کلی را مطرح کرده و وقتی از او سوال کردم گفت حرف من این بوده که سوپراستارها و سلبریتی‌ها می‌توانند نقش فوق‌العاده‌ای در تحولات شهری ایجاد کنند که این انتظار آن طور که می‌خواستیم برآورده نشده است.

خبر جدید  روحانیون در همایش پاکسازی زباله در شهرستان شیروان شرکت کردند

سعادتی تأکید کرد: البته ممکن است شیطنت رسانه‌ای هم در انتشار صحبت‌های معاون برنامه ریزی شهرداری منطقه ۱۲ صورت گرفته باشد،‌ البته آقای حسینی هم در پاسخ دادن بی‌تجربگی کرده، در هر صورت ما فقط به دنبال خدمت به مردم هستیم و بنده تا روزی که بتوانم در این پست خدمت کنم این هدف را دنبال خواهم کرد.

وی در پایان گفت: قطعاً برنامه‌ای برای تقدیر و تشکر از انجمن اوقات فراغت را در دستور کار خود دارم که به زودی اجرایی می‌کنم.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.farsnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد