3:36:48 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

مرکز گردشگری سلامت در غرب کشور فعال می‌شود

مرکز گردشگری سلامت در غرب کشور فعال می‌شود
امید قادری در گفتگو با خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت: توجه به بحث گردشگری از نظر ارزآوری و ایجاد اشتغال بسیار پراهمیت است. وی با تأکید بر اینکه ساخت مرکز گردشگری سلامت میتواند گردشگران زیادی را به این استان راهی کند ادامه داد: امید داریم که تسهیلات موردنیاز به این […]

امید قادری در گفتگو با خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت: توجه به بحث گردشگری از نظر ارزآوری و ایجاد اشتغال بسیار پراهمیت است.

وی با تأکید بر اینکه ساخت مرکز گردشگری سلامت میتواند گردشگران زیادی را به این استان راهی کند ادامه داد: امید داریم که تسهیلات موردنیاز به این پروژه اختصاص پیدا کند و بتوانیم هر چه سریعتر آن را به پایان برسانیم.

خبر جدید  قدمت استخوان‌های قلعه رضاآباد یزد به دوره قاجار برمی‌گردد

مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه تصریح کرد: این بیمارستان با هدف گردشگری سلامت راهاندازی میشود و در طراحی آن هتل، صرافی و فروشگاههای عرضه صنایعدستی در نظر گرفته شده است و بنا دارد توریسم درمانی را در کشور گسترش دهد.

قادری افزود: در صورت تأمین اعتبارات این پروژه گردشگری تا پایان سال ۹۸ به پایان میرسد و تاکنون پیش از ۲۲ میلیارد تومان نیز برای ۶۰ درصد کار هزینه شده است.

خبر جدید  زمستان‌ها مجهز به مسافرت بروید

انتهای پیام/۴۱۲۲/۴۰۸۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد