19:35:53 - یکشنبه 2 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

مدیران دولتی و اصحاب رسانه "بازرس نامحسوس پلیس راهور" می‌شوند

مدیران دولتی و اصحاب رسانه "بازرس نامحسوس پلیس راهور" می‌شوند
رئیس پلیس راهور گفت: به‌زودی از دستگاه‌ها و سازمانها می‌خواهیم که مدیران دولتی در صورت تمایل بتوانند به پلیس راهور در موضوع بازرسان نامحسوس کمک کنند البته شرایطی برای این کار لحاظ شده و باید این افراد حداقل دارای مدرک کارشناسی باشند.

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار سید کمال هادیانفر صبح امروز در نشست خبری در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه خودروهای دارای جریمه بیش از یک میلیون تومان در ایام تعطیلات عید فطر یا تابستان نیز مانند ایام نوروز توقیف نمیشوند، اظهار کرد: این کار فقط در ایام نوروزی انجام شد و در تابستان در تعطیلات پیشرو انجام نخواهد شد.

رئیس پلیس راهور تصریح کرد: در حال حاضر ۲ هزار و ۷۶۲ دوربینکار نظارت بر تردد وسایلنقلیه را انجام میدهند.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر احیای گشتهای نامحسوس پلس راهور تصریح کرد: بررسی کامل راجع به کاهش تصادفات و انضباط ترافیکی انجام دادیم، یکی از موضوعات تقریباً رها شده بحث بازرسان نامحسوس است و پلیس راهور مجوز استفاده از این بازرسان را دارد، از این ظرفیت بسیار محدود استفاده شده بود، این ضابطان در ۱۳ مورد میتوانند خودروها را جریمه کنند.

خبر جدید  کمک ۸.۵ میلیارد تومانی مردم به سیل‌زدگان

رئیس پلیس راهور تصریح کرد: به زودی از دستگاهها و سازمانها میخواهیم که مدیران دولتی در صورت تمایل بتوانندبه پلیس راهور در این موضوع (بازرسان نامحسوس) کمک کنند البته شرایطی برای این کار لحاظ شده و باید این افراد حداقل دارای مدرک کارشناسی، فاقد تخلفات حادثهساز و سایر الزامات باشند.

وی یادآور شد: شروع اجرای این کار از مدیران دولتی و اصحابرسانهها بودهو سپس سراغ مابقی افراد نیز میرویم، در این موضوع (بازرسان نامحسوس) حتماً از خود رانندگان نیزاستفاده میکنیم.

وی با بیان اینکه در جادههای اصلی کشور اجزای تردد به خودروهای فرسوده را نمیدهیم، گفت: هیچ پایانهای مجاز به تخصیص مسافر به اتوبوسهای فرسوده نیست.

خبر جدید  سفیر ژاپن سفر به سرزمین چشمه‌های آبگرم ایران را به هموطنانش پیشنهاد کرد

هادیانفر متذکر شد: بر اساس قانون، پیامکهای جریمه با هزینه فرد متخلف به فرد ارسال شود و در این ایامیک میلیون و ۵۳۰ هزار و ۲۰۰پیامک به مالکان خودروهایی که مرتکب تخلف بودند، ارسال شد.

وی متذکر شد: کار جدیدی انجام میدهیم، هر فردی در آینده، میتواند پروفایلی در پلیس راهور داشته باشد، کد اختصاصی بگیرد و با مشخصات شناسایی شده تمام خدمات را از پلیس راهور اخذ کند و با اجرای این کار دیگر نیاز به مراجعه به پلیس نیست.

رئیس پلیس راهور با اشاره به برنامه جدی پلیس برای ساماندهی موتورسیکلتها تصریح کرد: تمهیدات جدیدی در این زمینه، به تهران و کلانشهرها ابلاغ شده، تقریباً از بین ۱۱ میلیون موتورسیکلت، چهار میلیون پلاک دارند واز این ۱۱ میلیون موتور نیز فقط چهار میلیون نفر دارای گواهینامه هستند.

هادیانفر در پاسخ به سؤالی مبنی بر نظر پلیس برای اجرای طرحهای مختلف اعم اززوج و فرد و ترافیک که توسط شهرداریانجام میدهد، گفت: هرشهری برای خود، شورای ترافیک دارد؛ طبیعتاً در هر شهر تصمیمات به تناسب اتخاذو در صورت عدم مغایرت قانونی اجرا میشود، خیلی بنا نداریم در این طرحها دخالت کنیم اما در طرحهای ملی یا طرحهایی که در چند شهر انجام میشود، موضوع در شورای عالی ترافیکبا حضور رئیس پلیس راهور سنجیده و سپس اجرا میشود.

خبر جدید  تجربه عکاسی گردشگران از معابد هندی‌ها برای ارتقای فرهنگ کتابخوانی ایرانی‌ها

وی متذکر شد: از تمام دستگاهها خواستیم که در اجرای این طرحها، خیلی هزینه مالی به مردم تحمیل نشود.

انتهای پیام/


منبع :: مدیران دولتی و اصحاب رسانه "بازرس نامحسوس پلیس راهور" می‌شوند

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد