19:36:50 - سه‌شنبه 9 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

محور زرند-بافق بازگشایی شد

محور زرند-بافق بازگشایی شد
به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا و براساس اطلاعات بهدست آمده از مرکز مدیریت راههای کشور طیشبانهروز گذشته، كل تردد ثبت شده برونشهری در سراسر کشور براساس آخرين اطلاعات دريافتینسبت به روز قبل ۱٫۱ درصد کاهش یافته است. براساس این گزارش آزادراههای قزوین-کرج با ۱۳۵ هزار و ۳۸۵، کرج–تهران با […]

به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا و براساس اطلاعات بهدست آمده از مرکز مدیریت راههای کشور طیشبانهروز گذشته، كل تردد ثبت شده برونشهری در سراسر کشور براساس آخرين اطلاعات دريافتینسبت به روز قبل ۱٫۱ درصد کاهش یافته است.

براساس این گزارش آزادراههای قزوین-کرج با ۱۳۵ هزار و ۳۸۵، کرج–تهران با ۱۲۵ هزار و ۲۷۹ و کرج-قزوین با ۱۱۷ هزار و ۶۴۰ بیشترین تردد ثبت شده خودرو را به خود اختصاص دادهاند.

خبر جدید  سفر 7 درصد از تهرانی‌ها صنعت گردشگری سمنان را متحول می‌کند

بنابر اطلاعیه مرکز مدیریت راههای کشور محور زرند-بافق واقع در استان کرمان که بهدلیل طغیان رودخانه مسدود شده بود بازگشایی شد.

شایان ذکر است که محورهای تویسرکان-جوکار و نهاوند-نورآباد واقع در استان همدان، اندیمشک-اهواز و اهواز-شوش واقع در استان خوزستان بهدلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

گفتنی است اوج تردد بين ساعات ۱۷ الی۱۸ و كمترين تردد بين ساعات ۳ الی ۴ صورت پذيرفته است كه هموطنان با آگاهیاز اين موضوع میتوانند ساعات مناسبتریرا برایسفر انتخاب کنند.

خبر جدید  دعوت از خبرنگاران خارجی برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری ایران

انتهای پیام/۴۱۰۵/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد