0:43:35 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

متهمان پرونده میراث فرهنگی قزوین ۶ نفر هستند

متهمان پرونده میراث فرهنگی قزوین ۶ نفر هستند
قزوین – ایرنا – دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: متهمان پرونده اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ۶ نفر هستند و از ماه‌ها پیش تحت مراقبت دستگاه های نظارتی قرار داشتند.

محمد قاسمی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: قبل از تشکیل پرونده قضایی در رابطه با برخی کارکنان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین هستند، متهمان توسط دستگاه های نظارتی از چندین ماه قبل تحت نظر بودند.
وی اضافه کرد: چندتن از مسئولان این اداره کل و افراد خارج از این دستگاه که در ارتباط با یکدیگر بودند، با اتهاماتی از قبیل تبانی در معاملات دولتی، تضییع حقوق بیت المال و جعل اسناد دولتی تحت تعقیب قرار گرفتند.
این مسئول قضائی اظهار داشت: پرونده یاد شده که در آن مستخدمین دولتی و غیردولتی دخیل هستند، در مراحل تحقیقات اولیه قرار دارد.
دادستان عمومی و انقلاب قزوین یادآور شد: دستگاه قضایی عزم جدی دارد تا با هرگونه فساد از جمله مفاسد اداری مبارزه کند و هیچ گونه زر و زور و تزویر نمی تواند ما را از ادامه مسیر مایوس کند.
روز گذشته در ارتباط با پرونده یاد شده که با گزارش بازرسی کل استان قزوین به دستگاه قضا تشکیل شده است، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین، معاون مالی و اداری این دستگاه و همچنین یکی از کارمندان این اداره کل بازداشت شدند.
۹۹۲۵*۳۰۱۳

خبر جدید  128 منطقه مازندران استراحتگاه مسافران نوروزی شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد