1:11:29 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

لزوم تحول‌آفرینی جوانان در عرصه گردشگری سلامت

لزوم تحول‌آفرینی جوانان در عرصه گردشگری سلامت
ایلنا: در نخستین کنفرانس گردشگری سلامت آذربایجان فعالان جوان حوزه گردشگری سلامت از کشورهای ایران، آذربایجان، اوکراین، بلاروس, گرجستان, ترکیه و عمان حضور پیدا کردند.

در نخستین کنفرانس گردشگری سلامت آذربایجان فعالان جوان حوزه گردشگری سلامت از کشورهای ایران، آذربایجان، اوکراین، بلاروس, گرجستان, ترکیه و عمان حضور پیدا کردند.

مجید زنگوئی (دبیرکل مرکز گردشگری سلامت کشورهای اسلامی) در گفتگو با خبرنگار ایلنا، از حضور و مشارکت موثر مرکز گردشگری سلامت کشورهای اسلامی در نخستین کنفرانس بینالمللی دانشمندان و متخصصان جوان با موضوع "نقش گردشگری پایدار سلامت در اقتصاد کشورها" که در شهر باکو کشور آذربایجان برگزار شد، خبر داد.

وی حضور نمایندگان معرفی شده توسط مرکز گردشگری سلامت کشورهای اسلامی در این رویداد را به عنوان فرصتی مناسب جهت توسعه مناسبات با فعالان گردشگری سلامت کشور آذربایجان برشمرده و بر نقش موثر جوانان در تعریف همکاریهای موثر اقتصادی به ویژه در حوزه گردشگری سلامت فی مابین کشورها و تحولآفرینی مبتنی بر دانش و نوآوری در این عرصه تاکید نمود.

در نخستین کنفرانس گردشگری سلامت آذربایجان فعالان جوان حوزه گردشگری سلامت از کشورهای ایران، آذربایجان، اوکراین، بلاروس, گرجستان, ترکیه و عمان حضور یافته و طی ۳ روز برگزاری این نشست علاوه بر حضور در پنلهای تخصصی طی مذاکرات رو در رو راهکارهای توسعه تعاملات کشورهای حاضر در نشست در حوزه گردشگری سلامت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

index3

مرجان حقیقی (کارشناس امور بینالملل مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی) نیز به نمایندگی از هیئت اعزامی مرکز طی سخنرانی در رویداد ضمن انتقال تجارب، دستاوردهای حاصله در زمینه شبکهسازی فعالان سلامت کشورهای اسلامی را تشریح نموده و از فعالان گردشگری سلامت حاضر در نشست جهت مشارکت موثر در چهارمین کنگره بینالمللی توسعه روابط اقتصادی در حوزه سلامت با محوریت کشورهای اسلامی که در شهر تهران برگزار خواهد شد، دعوت نمود.

خبر جدید  ایران همواره حامی دنیای اسلام است/ اسکناس‌های بانک ملی الجزایر به ایران آمد+عکس

index2


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد