19:06:38 - دوشنبه 8 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

لرستان ۶۰ درصد کاهش گردشگر داشته است

لرستان ۶۰ درصد کاهش گردشگر داشته است
سید امین قاسمیدر گفتگو با خبرنگار حوزه میراث فرهنگی صنایعدستی و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت : سیل و باران به بسیاری از پلهای تاریخی استان لرستان صدمه اساسی وارد کرده است. وی افزود: پل کشکان آسیب جدی دید و پایههای آن آسیب دید؛ در کنار این پل گاومیشان نیز آسیبدیده است. مدیرکل میراث […]

سید امین قاسمیدر گفتگو با خبرنگار حوزه میراث فرهنگی صنایعدستی و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت : سیل و باران به بسیاری از پلهای تاریخی استان لرستان صدمه اساسی وارد کرده است.

وی افزود: پل کشکان آسیب جدی دید و پایههای آن آسیب دید؛ در کنار این پل گاومیشان نیز آسیبدیده است.

مدیرکل میراث فرهنگی صنایعدستی و گردشگری استان لرستانبا اشاره به اینکه قلعه فلکالافلاک آسیب دیده است، گفت: پیکره اصلی قلعه آسیبی جدی نداشته اما ضلع غربی این قلعه دچار ریزش شده است.

خبر جدید  مسکو مقصد گردشگری روسیه در 2018

وی در خصوص میزان خسارتهای بهجامانده از سیل اخیر در استان لرستان که چه مقدار به بخش میراث فرهنگی صنایعدستی و گردشگری خسارت وارد شده است، ادامه داد: بیش از ۷۰ میلیارد تومان به آثار تاریخی، زیرساختهای گردشگری و کارگاههای صنایعدستی خسارت واردشده است.

قاسمی اضافه کرد: در سیلاخیر بیش از ۸۰ اثر تاریخی، زیرساخت گردشگری و کارگاه صنایعدستی در لرستان آسیب دید که در حال حاضر باوجودآنکه هنوز بارندگیها ادامه داردممکن است بازهم خسارتهایی به این بخش وارد شود.

خبر جدید  گسترش تعاملات فرهنگی بین کشورها از کارکردهای گردشگری است

مدیرکل سازمان میراث فرهنگی صنایعدستی و گردشگری استان لرستان تصریح کرد: پیش از شروع سال نو بر طبق برنامهریزیها، پیشبینی میشد که میزان گردشگری استان لرستان ۵۰ درصد افزایش داشته باشد اما پس از وقوع سیل بررسیها نشان داد که ورود گردشگر به لرستان ۶۰ درصد نسبت به زمان مشابه سال گذشته کاهش داشته است و این موضوع تمام زیرساختهای گردشگری را دچار مشکل کرده است.

خبر جدید  فرود 1200 قطعه شهاب سنگ در برج آزادی تهران

انتهای پیام/۴۰۸۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد