19:23:32 - یکشنبه 2 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

قطار مسافری تهران-آنکارا و تهران-وان راه‌اندازی می‌شود/ افزایش قیمت بلیت قطارهای مسافری از ۱۵ خرداد

قطار مسافری تهران-آنکارا و تهران-وان راه‌اندازی می‌شود/ افزایش قیمت بلیت قطارهای مسافری از ۱۵ خرداد
ایلنا: مدیرعامل شرکت راه‌آهن گفت: از اول تیرماه هفته‌ای یک قطار مسافری از تهران به شهر آنکارا و یک قطار مسافری از تهران به شهر وان در ترکیه و بالعکس برقرار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت راه‌آهن گفت: از اول تیرماه هفته‌ای یک قطار مسافری از تهران به شهر آنکارا و یک قطار مسافری از تهران به شهر وان در ترکیه و بالعکس برقرار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، سعید رسولی (مدیرعامل شرکت راهآهن) با اشاره به آنکه از اول تیرماه هفتهای یک قطار مسافری از تهران به شهر آنکارا و یک قطار مسافری از تهران به شهر وان در ترکیه و بالعکس برقرار خواهد شد، گفت: در سفر اخیر هیأت ایرانی به ترکیه مقرر شد یک قطار گردشگری در هر هفته از ترکیه به ایران بیاید و از ایران نیز یک قطار گردشگری به ترکیه برود که هنوز نهایی نشده و قرار است وزارت گردشگری ترکیه آن را بررسی و نهایی کند.

خبر جدید  ایران رتبه اول ثبت شهرهای جهانی صنایع دستی را دارد

به گفته او، قیمت بلیت قطار مسافری تهران آنکارا ۴۳ یورو و به صورت ترکیبی خواهد بود و مسافران قطار را در مرز ایران و ترکیه تعویض کرده و پس از رسیدن به ایستگاه دریاچه وان، بقیه مسیر را با شناورهای مسافری طی میکنند.

مدیرعامل راه آهن تأکید کرد: نرخ بلیت قطار مسافری تهران- وان نیز ۲۰ یورو تعیین شده و مسافران این مسیر را در ۲۰ ساعت طی میکنند؛ این در حالی است که تهران- آنکارا با قطار مسافری در ۶۰ ساعت طی خواهد شد.

خبر جدید  درآمدگردشگری ترکیه نصف صادرات نفت ایران

افزایش قیمت قطار داخلی

رسولی افزود: هرچند راه آهن خواهان افزایش قیمت بلیت قطار نیست اما هزینههای تحمیلی بر شرکتهای ریلی بیشتر است از این رو، بلیت قطارهای مسافری از ۱۵ خرداد، ۲۲ درصد افزایش مییابد و پیش فروش آنها از ۱۳ خردا آغاز خواهد شد.


منبع :: قطار مسافری تهران-آنکارا و تهران-وان راه‌اندازی می‌شود/ افزایش قیمت بلیت قطارهای مسافری از ۱۵ خرداد

خبر جدید  با وجود وعده مسئولان، سقف خانه تاریخی ارفع‌الملک جلیلی در تبریز فرو ریخت
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد