1:41:50 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

عوارض خروج از کشور برای سال ۹۸، ۲۲۰ هزار تومان در نظر گرفته شد + سند

عوارض خروج از کشور برای سال ۹۸، ۲۲۰ هزار تومان در نظر گرفته شد + سند
بر اساس لایحه پیشنهادی بودجه ۹۸، عوارض خروج از کشور برای هر نفر ۲۲۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.همچنین عوارض خروج زائران حج تمتع و عمره معادل ۱۱۰ هزار تومان و عوارض خروج زائران عتبات عالیات برای خروج از مرزهای هوایی ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان و برای مرزهای زمینی و دریایی ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است.

شعارسال : بر اساس لایحه بودجه سال ۹۸، عوارض خروج مسافران از کشور برای هر نفر ۲۲۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است . همچنین عوارض خروج زائران حج تمتع و عمره معادل ۱۱۰ هزار تومان و عوارض خروج زائران عتبات عالیات برای خروج از مرزهای هوایی ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان و برای مرزهای زمینی و دریایی ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است . بر اساس این لایحه، عوارض خروج زائران عتبات عالیات (زائران اربعین) که از تاریخ ۲۴ شهریور ۹۸ تا ۱۲ آبان ۹۸ از مرزهای زمینی به مقصد کشور عراق از کشور خارج شوند از پرداخت عوارض خروج معاف می‌شوند . این ارقام برای سفر دوم به میزان ۵۰ درصد و سفرهای سوم و بیشتر به میزان ۱۰۰ درصد افزایش خواهد یافت . بر اساس لایحه بودجه تعرفه صدور، تعویض و تمدید گذرنامه برای تمامی سنین مبلغ ۱۰۰ هزار تومان پیشنهاد شده است که نسبت به سال قبل تغییری نداشته است .
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از سایت خبری اقتصاد نیوز ، تاریخ انتشار: ۴دی ۱۳۹۷ ، کدخبر: ۲۵۸۴۴۵ www.eghtesadnews.com،
منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  شرایط اعزام زائر به سوریه بررسی می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد