0:53:02 - شنبه 5 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

علت افزایش سفر آمریکایی‌ها به ایران

علت افزایش سفر آمریکایی‌ها به ایران
معاون گردشگری کشور از افزایش سفر گردشگران آمریکایی به ایران خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ولی تیموری با اشاره با اینکه در هفتماه نخست امسال یک هزار و ۶۶۵ گردشگر آمریکایی به ایران آمدند که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۷ درصد رشده داشته است، اظهار داشت: فقط در ماه آبان ۲۱۴ گردشگر آمریکایی به ایران سفر کردند که در مجموع شمار گردشگران ایالات متحده آمریکا در ایران از ابتدای سال ۹۷ تا پایان ماه آبان به ۱۸۷۹ نفر رسیده است.

وی رشد سفر این گردشگران به ایران را با توجه به خروج آمریکا از برجام و تهدیدها و تحریمهای اخیر قابل توجه دانست و بیان کرد: با وجود فشارهایی که در ماههای گذشته وارد شده اما کنجکاوی گردشگران خارجی برای دیدن ایران و آشنایی با مردم و جامعه بیشتر شده است.

خبر جدید  جلوگیری از تردد ۸۰۰ هزار اتباع بیگانه غیرمجاز در مرزهای کشور

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین گفت: با رایزنیهایی صورت گرفته با مراجع ذیربط، فرایند صدور ویزای اتباع آمریکایی نیز تسهیل میشود.

به گزارش میراث فرهنگی-تیموری درباره تاثیر نرخ ارز در رشد گردشگر خارجی، اظهار کرد: هزینهها و قیمت تمام شده بستهسفر یکی از عوامل رقابتپذیری مقاصد گردشگری است. افزایش نرخ ارز در ورود گردشگران خارجی به کشورمان بیتاثیر نبوده است اما اقدامات و برنامههای خوبی نیز برای جذب گردشگران خارجی صورت گرفته است که تاثیر بسزایی در این روند داشته است.

معاون گردشگری کشور، میهماننوازی و تعامل ایرانیها را از دلایل و ابزارهای مؤثر در جذب گردشگر دانست و بیان کرد: گردشگری عامل بسیار مهمی در معرفی و ارائه تصویر واقعی از ایران به مردم جهان است، گردشگران بسیاری از کشورهای آمریکایی و اروپایی پس از سفر به ایران و در بازگشت به کشور خودشان از واقعیتهایی که در ایران دیدهاند در فضای مجازی سخن میگویند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  نمایش گنبد ایدری در موزه فرش تهران / روح خانه ایرانی چیست + عکس
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد