۱:۴۸:۲۷ - سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ظرفیت‌های طبیعی گمیشان برای رونق گردشگری

ظرفیت‌های طبیعی گمیشان برای رونق گردشگری
به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از فرمانداری گمیشان، امیرشیر توماج در بازدید از اقامتگاههای سنتی گمیشان ظرفیتهای شهرستان در حوزه گردشگری را یادآور شد و گفت: این شهرستان ظرفیتهای طبیعی و تاریخی متنوعی را برای فعالیت و رونق گردشگری دارد. وی افزود: وجود اقامتگاههای سنتی در شهرستان ظرفیت بسیار مناسبی برای جذب توریست و […]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از فرمانداری گمیشان، امیرشیر توماج در بازدید از اقامتگاههای سنتی گمیشان ظرفیتهای شهرستان در حوزه گردشگری را یادآور شد و گفت: این شهرستان ظرفیتهای طبیعی و تاریخی متنوعی را برای فعالیت و رونق گردشگری دارد.

وی افزود: وجود اقامتگاههای سنتی در شهرستان ظرفیت بسیار مناسبی برای جذب توریست و گردشگر است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور اظهار کرد: معماری خانههای قدیمی موجود در منطقه در نوع خود کمنظیر بوده و حمایت از آنها میتواند زمینه رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال را به دنبال داشته باشد.

وی با بیان اینکه اقامتگاههای سنتی یک از روشهای مناسب برای معرفی آداب، رسوم و شیوه زندگی مردم منطقه است، افزود: وسایل و ابزارآلات استفاده شده در این اقامتگاهها خیره کننده و کمنظیر بوده و با معماری خاصی ساخته شده است.

به گزارش آنا، در این بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیر صندوق کارآفرینی امید استان نیز حضور داشتند.۱۸۰ بنای تاریخی قدیم در سطح شهرستان گمیشان وجود دارد که ۱۸ مورد از این خانههای قدیمی به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد