۱۱:۲۳:۵۸ - چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طولانی شدن روند ترخیص ۴۰۰ آمبولانس اورژانس از گمرک
قائم مقام اورژانس کشور گفت: تقریباً بیش از یک سال طول کشید تعدادی از آمبولانسهای اورژانس از گمرک ترخیص شود و اکنون از ۴۰۰ دستگاه آمبولانس، ۱۲۰ دستگاه را ترخیص کردیم.

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ دکتر سیفصبح امروز در نشست کمیته هماهنگی اجرای طرحهای ترافیکی که با حضورسازمانهای مرتبط با ترافیک مانند پلیس راهور،راهداری، پزشکی قانونی، اورژانس، هلالاحمر و … برگزار شد، با انتقاد از عدم وجود نور کافی و استراحت در ۳۰ کیلومتری برخی شهرهای کشور، اظهار کرد: متاسفانه بحث آمبولانسها در کشور معضل شده است.

دکتر حسن نوری؛ معاون فنی و عملیات اورژانس کشور نیز در این نشست با بیان اینکه تقریباً بیش از یک سال طول کشید تعدادی از آمبولانسهای اورژانس از گمرک ترخیص شود، تصریح کرد: اکنوناز ۴۰۰ دستگاه آمبولانس،۱۲۰ دستگاه را ترخیص کردیم که از پلیس میخواهیم این دستگاهها تا زمان پلاکگذاری در طرح سلامت تابستانی به کار گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: هنوز همکاران من برای انجام ماموریتها مشکل تامین سوخت دارند،امسال ۱۱٫۴ درصد کاهش اعزام مصدومان اعزامی را در ایام نوروز داشتیمکاغذ از اورژانس پیش بیمارستانی در حال حذف شدن است و به سمت الکترونیکی شدن پیش میرویم.

نوری تصریح کرد:امسال ۳٫۴ درصد افزایش خون را در ایام نورز داشته و از نظر ذخایر خونی کمبودی نسبت به سال گذشته نداشتیم.

معاون فنی و عملیات اورژانس کشور با بیان اینکه ۵۶ درصد مصدومان ترافیکی در حوزه شهری روی داد،گفت:باید در بحث شهری نیز جدیت داشته باشیم.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد