0:54:30 - دوشنبه 28 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

شورای راهبری برای گردشگری ایجاد کردم/تودیع و معارفه ۴ مدیرکل در معاونت گردشگری

شورای راهبری برای گردشگری ایجاد کردم/تودیع و معارفه ۴ مدیرکل در معاونت گردشگری
ایلنا: معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در حرکتی انقلابی، چهار مدیرکل این معاونت از سازمان میراث فرهنگی را تغییر داد و مراسم تودیع و معارفه آنها امروز عصر برگزار می‌…

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در حرکتی انقلابی، چهار مدیرکل این معاونت از سازمان میراث فرهنگی را تغییر داد و مراسم تودیع و معارفه آنها امروز عصر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ولی تیموری (معاون گردشگری کشور) که حدود دو ماه و نیم از حضور او در این معاونت میگذرد، امروز در احکامی جداگانه ۴ مدیرکل خود را تغییر داد.

او در این خصوص گفت: با توجه به آنکه بیش از دو ماه از حضور من در معاونت گردشگری میگذرد، با وجود آنکه باید همان ابتدای کار مدیران کل را تغییر میدادم اما سعی کردم به مررور زمان این کار را انجام دهم چراکه هر کس نیازمند یک تیم همراه است تا بتواند کار کند. از این رو براساس شناختی که داشتم، سعی کردم از افراد متخصصتر در بخشهای گردشگری استفاده کنم. بیش از ۲۰ سال است که در سازمان فعال هستم و با شناختی که نسبت به این افراد دارم قطعا یک قدم به جلو برخواهیم داشت.

خبر جدید  لغو مجوز و تعلیق ۳۵ دفتر و شرکت گردشگری

تیموری ادامه داد: تمام این افراد از نیروهای سازمان هستند و از زمان برنامه ملی گردشگری که در سال ۷۸ تدوین شد در جریان اتفافات گردشگری بودند و هستند از این رو میتوانند مرا در ادامه راه گردشگری همراهی کنند. به نظر میرسد که با همراهی بیشتر بتوانیم همرنگی را به گردشگری بیاوریم. در این میان، با انتخاب این افراد، شورای راهبری برای گردشگری کشور ایجاد کردم.

معاون گردشگری دراین خصوص که آیا این تغییرات در اداره کلها که در آستانه نوروز و سفرهای نوروزی اتفاق افتاده، ممکن است سبب بروز مشکلاتی در حوزه خدمات سفرهای نوروزی شود، گفت: فریدون محمدی (دبیر ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر) را تغییر ندادم. ضمن آنکه تمام این افراد با حوزه گردشگری آشنا هستند و خارج از بدنه سازمان نیستند.

خبر جدید  سرمایه‌گذاران در کلانشهرها در انتظار زمینِ رایگان نباشند/ تهران به چند هتل ۵ ستاره نیاز دارد/ طرح ۵۰۰ نقطه برای ساخت هتل، بدون زمان و بدون مکان

او خاطرنشان کرد: لیلا اژدری که مشاور امور استانها و سرپرست دفتر برنامهریزی و حمایت از توسعه گردشگری بود از این اداره کل به دفتر همکاری و توافقهای ملی گردشگری رفت و به عنوان مدیرکل این دفتر معرفی شد. بهجای او علیرضا رحیمی که مدیر امور استانهای برنامه ملی توسعه گردشگری بود و طی سالهای گذشته در معاونت گردشگری در بخشهای مختلف برنامه و بودجه سازمان فعالیت داشت و همچنین در معاونت گردشگری شورای عالی مناطق آزاد فعالیت میکرد به عنوان مدیرکل دفتر برنامهریزی و حمایت از توسعه گردشگری فعال خواهد شد.

تیموری ادامه داد: جواد موسوی که معاون گردشگری خراسان رضوی بود نیز به عنوان مدیرکل نظارت و ارزیابی گردشگری معرفی شد و بهجای محمد ثابت اقلیدی در این مسند نشست. در دفتر مطالعات و آموزش گردشگری نیز زاهد شفیعی (مدیر گروه گردشگری و کارآفرینی دانشگاه اصفهان) بهجای محمد رضا اکبری معرفی شد. البته گفته میشود شفیعی تنها نیروی خارج از سازمان است که به معاونت گردشگری فراخوانده شده و سایر مدیرکلهای معرفی شده همگی از بدنه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری هستند.

خبر جدید  بهره‌مندی از فرصت لغو روادید در شانگهای چین/ تور اپراتورهای هنگ‌کنگی به ایران می‌آیند

البته به گفته معاون گردشگری، محمد ابراهیم لاریجانی (مدیرکل بازاریابی و تبلیغات) در این سمت باقی خواهد ماند و تغییری در این اداره کل اتفاق نخواهد افتاد.

مراسم معارفه مدیران جدید امروز هفتم بهمن ماه ساعت ۱۶ در معاونت گردشگری برگزار میشود.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد