15:10:48 - چهارشنبه 23 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سفر به جنگل‌های انجیری در دل سواد کوه را تجربه کنید

سفر به جنگل‌های انجیری در دل سواد کوه را تجربه کنید
به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، جنگلهای انجیری سوادکوه یکی از زیباترین جاذبههای منحصربهفرد در نوار جنوبی دریای خزر به شمار میآید. یکی از دلایلی که نام این جنگلها را جنگلهای انجیری گذاشتهاند این است که درختان انجیر زیادی در این منطقه وجود دارد. این درختان طیف زیبایی از رنگها […]

به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، جنگلهای انجیری سوادکوه یکی از زیباترین جاذبههای منحصربهفرد در نوار جنوبی دریای خزر به شمار میآید.

یکی از دلایلی که نام این جنگلها را جنگلهای انجیری گذاشتهاند این است که درختان انجیر زیادی در این منطقه وجود دارد. این درختان طیف زیبایی از رنگها را تشکیل داده است. درختان انجیر جذابیت بینظیری را به این محدوده بخشیده است.

این جنگلهای زیبا در فصلهای بهار و تابستان و پائیز از جذابیت زیادی برخوردار است، گاهی قامت این درختان به ۲۵ متر نیز میرسد.

وجود حشرات و پروانههای متفاوت در این جنگل سبب میشود افرادی که به بیماریهای پوستی حساسیت دارند کمتر به سمت این جنگا بروند. آبشاری در دل این جنگل واقع شده است و این آبشار جذابیتهای این منطقه را دوچندان کرده است.

اگر در فصل بهار و پائیز به این جنگل سفر میکنید این را به یاد داشته باشید که به دلیل بارش باران این جاده لغزنده است، بنابراین حواستان به رانندگیتان باشد، البته در فصل بهار نیز خزندگان زیادی در زیر برگها دیده میشوند و اگر در این زمان به آنجا میروید حواستان به آنها باشد.

انتهای پیام/۴۰۸۷/ ۴۱۲۲/

خبر جدید  کارگران مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشمول قانون تأمین اجتماعی هستند


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد