1:20:01 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سفر ارزان عراق دوباره برقرار شد

سفر ارزان عراق دوباره برقرار شد
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از راه‌اندازی دوباره گروه‌های ابرار یا سفرهای ارزان قیمت عتبات عالیات عراق همزمان با آغاز نام‌نویسی دور جدید اعزام زائران خبر داد؛ هرچند با قیمیتی حدود دو برابر قیمت قبل.

گروه ابرار یا سفرهای ارزان‌قیمت که اوایل امسال با قیمت ۹۰۰ هزار تومان برای گروه‌های کم‌درآمد جامعه طراحی و راه‌اندازی شده بود، به دنبال افزایش نرخ ارز متوقف شد. به گزارش ایسنا، مرتضی آقایی با اشاره به راه‌اندازی دوباره گروه‌های ابرار (سفرهای ارزان قیمت)، توضیح داد: با توجه به تقاضای زیادی که در استان‌های مختلف برای تشرف در غالب گروه‌های ابرار وجود داشت برای اعزام این گروه‌ها برنامه‌ریزی لازم شد، علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به دفاتر زیارتی تحت پوشش سازمان حج و زیارت نسبت به ثبت نام در این کاروان‌ها و فراهم کردن مقدمات تشرف خود اقدام کنند. مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت درباره هزینه و نحوه سفر زائران کاروان‌های ابرار، گفت: زائران این کاروان‌ها زمینی اعزام می‌شوند و هزینه سفر در قالب کاروان‌های ابرار در استان‌های مختلف از یک میلیون و ۶۰۰ هزار تا یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان متغیر است. وی ادامه داد: این کاروان‌ها مانند سایر کاروان‌ها هفت شب در عراق اقامت خواهند داشت که سه شب در نجف اشرف، سه شب در کربلای معلی، یک شب در کاظمین است. زیارت سامرا و زیارت حرمین امامین عسگریین نیز در برنامه سفر این کاروان‌ها وجود دارد و تمام زائران از پوشش‌های امنیتی، بیمه‌ای و درمانی بهره‌مند می‌شوند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت، آقایی همچنین درباره آغاز نام‌نویسی دور جدید اعزام‌ کاروان‌های سازمان حج و زیارت از امروز، گفت: با توجه به نزدیک شدن بهمن‌ماه، نام‌نویسی از متقاضیان سفر به عتبات در بهمن امسال از شنبه ۸ دی‌ماه آغاز شده است.

خبر جدید  نشست هماهنگی اعزام جانبازان به حج برگزار شد

وی با بیان اینکه در این دوره یک هزار و ۵۰۰ کاروان از سوی سازمان حج و زیارت به عتبات مشرف می‌شوند، گفت: اعزام‌های زائران عتبات در بهمن‌ها به دو صورت هوایی و زمینی پیش‌بینی شده است که از ساعت ۱۰ صبح فردا ظرفیت‌های کاروان‌ها برای ثبت نام واعزام زائران به عتبات در بهمن‌ماه باز می‌شود. آقایی گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به ۲ هزار و ۵۰۰ دفتر زیارتی در سراسر کشور یا ثبت نام در سایت atabat org.haj.ir در این دوره از اعزام عتبات نام‌نویسی کنند. انتهای پیام
منبع :: https://www.isna.ir

خبر جدید  تازه‌ترین خبرها درباره قیمت حج و دیه مسجدالحرام
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد