0:59:41 - سه‌شنبه 29 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

سرقت از مسافران قطار با مواد بیهوش‌کننده + تصویر متهم

سرقت از مسافران قطار با مواد بیهوش‌کننده + تصویر متهم
رئیس پلیس راه‌آهن کشور از دستگیری سارق حرفه‌ای خبر داد که به شیوه بیهوشی اقدام به سرقت می‌کرد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ حشمتالهملکی با اعلام خبر بازداشت سارق حرفهایتوسط پلیس راهآهن درباره جزئیات این خبر اظهار کرد:در پی وصول گزارشی در حوزه پلیس راه آهن مشهد، مبنی بر بیهوشی یکی از مسافران خطوط ریلی و سرقت اموال وی، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس راهآهن کشور ادامه داد: با همت و هماهنگی پلیس راهآهنمشهد، تهران، اراک و انجام اقدامات فنی، علمی و اطلاعاتی، متهم و سارق حرفهای در محور ریلی اراک شناسایی و دستگیر شد.

خبر جدید  امروز "رگبار و رعدوبرق" تهران و ۳ استان دیگر را فرا می‌گیرد

وی با اشاره به وجود ۱۲ شاکی در این پرونده، گفت: این سارق به شیوه بیهوشی مالباختگان، تاکنون به بیش از ۲۰۰ میلیون تومان سرقت اعتراف کرده است.

ملکی تصریح کرد: براساس اظهارات بزهدیدگانو اعترافات متهم، سارق پس از ایجاد ارتباط و جلب اعتماد مالباخته به شیوه بیهوشی،کارتهایبانکی، وجوه نقد و اموال گرانبهایمالباختگانرا سرقت میکرد.

خبر جدید  ۳۶ کشته و ۶۷۱ زخمی بر اثر تصادفات فقط در یک روز

رئیس پلیس راهآهن کشور خاطرنشان کرد: به دستور مقام قضائی و بازپرس شعبه هشت اراک، تصویر این سارق حرفهایرسانهای میشودتا مسافرانی که در ایام گذشته به این شیوه مورد سرقت قرار گرفتهاندبه حوزه قضاییمحل سکونت خود مراجعت کرده و مراتب را گزارش و اعلام کنند.

وی از مسافران خطوط ریلی خواستحتماً از نمایش و در معرض دید قرار دادن وجوه نقد، اموال و اشیایگرانبهای خود خودداری کنند و در صورت نیازمندی به آشامیدنی یا خوراکی، تقاضای خود را صرفاً به مهماندار قطار اعلام کرده و از اعتماد به افراد ناشناس جداً پرهیز کنند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  "شاهنامه" نامه ماندگاری مرز پرگهر ایران است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد