2:24:20 - سه‌شنبه 9 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

زیباترین غار خاورمیانه در دل کویر ایران است

زیباترین غار خاورمیانه در دل کویر ایران است
به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، غار چال نخجیر با دالانها و راهروهای منحصر به فرد و درّههای ژرفش، بازتاب نورِ منشورهای بلوری چشم هر بینندهای را خیره میکند. این سنگها اشکال متفاوتی دارد و با دقت در این سنگها میتوان اشکال عقاب و کرگدن و تمساح را دید. خبر […]

به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، غار چال نخجیر با دالانها و راهروهای منحصر به فرد و درّههای ژرفش، بازتاب نورِ منشورهای بلوری چشم هر بینندهای را خیره میکند.

این سنگها اشکال متفاوتی دارد و با دقت در این سنگها میتوان اشکال عقاب و کرگدن و تمساح را دید.

خبر جدید  زمستان‌ها مجهز به مسافرت بروید

وجود دریاچهای بزرگ در طبقات زیرین غار، شگفتیهای این پدیده ملی را تکمیل میکند و به زیبایی آن میافزاید.

اما این غار شگفتانگیز تنها جاذبه شهر نراق به حساب نمیآید و مسافران نوروزی از روستای جاسب که به هفت بهشت دلیجان نیز شهرت دارد دیدن کنند.

تماشای پوشش جنگلی بادامهای وحشی این دره منظره شکوفههای رنگارنگ باغات میوهها در بهار و فضای مه آلود جاسب شما را به بهشت گمشده رهنمون خواهد کرد.

خبر جدید  مجتمع گردشگری «دانال دنا» در یاسوج افتتاح شد

اگر خواهان رسیدن به آرامش هستید، سری به کوچه باغهای شهر تاریخی نراق بزنید. بافت تاریخی نراق با ترکیبی از خانههای تاریخی، معابر سنگ فرش و کوچه باغهای آن چشم انتظار گردشگران و مسافران است.

موزه شهاب سنگ نراق، تنها موزه شهاب سنگ خاورمیانه، دیگر جاذبه منحصر به فرد دومین شهر تاریخی ایران (معماری) است که دیدار از آن دل هر بینندهای را میبرد.

خبر جدید  آذری‌ها بخاری‌هایشان را خاموش نکنند؛ برف ادامه دارد

انتهای پیام/۴۰۸۷


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد