۲۰:۲۲:۱۴ - یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

روستاهای سیستان و بلوچستان صاحب خانه بوم‌گردی می‌شوند

روستاهای سیستان و بلوچستان صاحب خانه بوم‌گردی می‌شوند
علیرضا جلالزایی در گفتگو با خبرنگار حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، گفت: یکی از برنامههای سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان برای توسعه گردشگری این است که با هماهنگی دهیاران در هر روستا یک اقامتگاه بومگردی احداث کنیم. وی خاطرنشان کرد: با توجه به […]

علیرضا جلالزایی در گفتگو با خبرنگار حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، گفت: یکی از برنامههای سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان برای توسعه گردشگری این است که با هماهنگی دهیاران در هر روستا یک اقامتگاه بومگردی احداث کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به جاذبههای گردشگری استان این خانههای بومگردی میتواند نقش مؤثری در زمینه جذب گردشگر داخلی و خارجی ایفا کند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان ادامه داد: سال گذشته۲۰ اقامتگاه بومگردی مجوز دریافت کردهاند که ۱۰۰ متقاضی دیگر در نوبت انجام مراحل صدور مجوز قرار دارند.

جلالزایی با تشریح اینکه برای توسعه گردشگری همه سازمانها و ارگانها باید همسو حرکت کنند، اظهار کرد: باید با وحدت رویه و اتحاد و همدلی به سمت و سویی برویم که گردشگری در استان توسعه پیدا کند که در شرایط موجود این اتفاق میتواند به توسعه پایدار کمک کند.

وی افزود: در سال گذشته زیرساختهای گردشگری استان ترمیم و ۶ مسیر گردشگری جدید در حوزه گردشگری استان تعریف شد که از دستاوردهای مهم گردشگری استان به شمار میآید.

انتهای پیام/۴۰۸۷/


منبع :: روستاهای سیستان و بلوچستان صاحب خانه بوم‌گردی می‌شوند

تبليغات
بانک پاسارگاد