20:11:00 - جمعه 31 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

روز قدس در ایران یکی از نمادهای اساسی انسجام اجتماعی است

روز قدس در ایران یکی از نمادهای اساسی انسجام اجتماعی است
وزیر ارشاد با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس یکی از نمادهای اساسی انسجام اجتماعی است، گفت: با توجه به شرایط خاص منطقه و تهدید هایی که آمریکا علیه ایران داشته، روز قدس اهمیت ویژه ای دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی امروز با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس با تاکید بر شرایط خاص و جهانی ایران اظهار داشت: راه پیمایی روز قدس در ایران یکی از نمادهای اساسی انسجام اجتماعی است؛ هم در ارتباط با مسائل جهانی که ایران دارد و هم در ارتباط با مسائل منطقه ای و داخلی.

وی ادامه داد: شرایط امسال از یک سو و شرایط جهانی که ما داریم و توطئه های آمریکایی و غربی علیه ایران و توطئه های منطقه ای از سوی دیگر و همچنین به اعتبار بحث های ملی کشورمان که داشته و داریم راهپیمایی روز قدس اهمیت ویژه ای دارد.

خبر جدید  وزیر میراث فرهنگی برای سفرهای بعد از کرونا قول داد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: با توجه به تهدیدهایی که ترامپ و آمریکایی ها نسبت به ایران دارند؛ راهپیمایی امروز می‌تواند پاسخ محکمی باشد که جامعه ایرانی برغم تهدیدهای پیوسته و تحریم های مکرر اما همچنان منسجم در مقابل این تهدیدها ایستاده است.

صالحی یادآور شد: همچنین با وجود توطئه های منطقه ای در شرایط خاصی قرار داریم و این راهپیمایی پاسخی به همه توطئه های منطقه ای نیز هست.

خبر جدید  تابلوی فتح تهران در کاخ اختصاصی مجموعه نیاوران بازنمایی شد

وی افزود: ایران چهل سال است که همبستگی خودش را با آرمان فلسطین در روز قدس اعلام می‌کند. امسال با توجه به بحث معامله قرن و اتفاقاتی که

سال گذشته در ارتباط با پایتختی قدس از سوی آمریکایی ها و برخی از مجموعه های دیگر رخ داد روز قدس به لحاظ همبستگی با ملت فلسطین هم اهمیت افزونتری پیدا کرده است.

خبر جدید  شیوه نامه ساماندهی اقلام تبلیغاتی گردشگری ابلاغ شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان گفت: در مجموع روز قدس امسال روز ویژه ای است، هم در ارتباط با مسائل جهانی و منطقه ای و هم همبستگی با مردم فلسطین.


منبع :: روز قدس در ایران یکی از نمادهای اساسی انسجام اجتماعی است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد