11:41:04 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

رشد ۵۷ درصدی جذب گردشگر/ ورود ۵٫۲ میلیون گردشگر در ۸ ماه به کشور

رشد ۵۷ درصدی جذب گردشگر/ ورود ۵٫۲ میلیون گردشگر در ۸ ماه به کشور
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از میراث آریا،علی اصغر مونسان در آئین افتتاحیه دومین نمایشگاه گردشگری، هتلداری و صنایع دستیقشم گفت: جزیره قشم از ظرفیت بالایی در حوزه گردشگری برخوردار است. وی گفت: صنعت گردشگری، سومین اقتصاد جهان است که در عصر حاضر از رشد فزایندهایبرخوردار است. رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از میراث آریا،علی اصغر مونسان در آئین افتتاحیه دومین نمایشگاه گردشگری، هتلداری و صنایع دستیقشم گفت: جزیره قشم از ظرفیت بالایی در حوزه گردشگری برخوردار است.

وی گفت: صنعت گردشگری، سومین اقتصاد جهان است که در عصر حاضر از رشد فزایندهایبرخوردار است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افزود: ایران به لحاظ داشتن مواهب طبیعی، آثار تاریخی و آیین های متنوع اقوامش، یکی از ۱۰ کشور برتر جهان در حوزه گردشگری است.

وی ادامه داد: در شرایط حال حاضر کشور، شکل گیری یک اقتصاد جدید و درونزا که به دور از تلاطمات جهانی و اثر تحریمها باشد، تحولی در اقتصاد کشور ایجاد خواهد کرد.

خبر جدید  افتتاح اولین پل معلق تمام شیشه‌ای قوسی شکل جهان در شهرستان هیر

مونسان افزود: صنعت گردشگری به واسطه پتانسیل بالای کشور و نیاز به سرمایه اندک، همچنین به عنوان یک صنعت تحریمناپذیر، بهترین گزینه پیش روست.

وی گفت: توسعه زیرساختهای گردشگری در دولت تدبیر و امید، سرمایهگذاری ۱۲۰ هزار میلیارد تومانی در حوزه گردشگری کشور، اجرای پروژههای کوچک و بزرگ و اقداماتی همچون ارائه ویزای الکترونیک، برداشتن ویزای کشورهای هدف و … منجر به رشد ۵۸ درصدی گردشگری در ۸ ماهه امسال نسبت به سال گذشته شده است.

خبر جدید  تفاهم شهرداری و میراث برای مرمت و نگهداری از خانه نصیرالدوله

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ادامه داد: مناطق جنوبی کشور با برخورداری از سواحل بکر و زیبا فرصتی بینظیر برای جذب گردشگر است.

وی افزود: جزایر خلیج فارس با جذابیتهای طبیعی، تاریخی و آداب و رسوم اقوام خود، به تنهایی میتوانند در حد یک کشور ارزآوری کنند.

معاون رئیس جمهورگفت: جزیره قشم و جزایر اطراف آن در حوزه گردشگری از روند روبهرشدی برخوردارند و به لحاظ ظرفیتهای گردشگری منحصربهفرد هستند.

خبر جدید  استقبال از ایده‌های استارت‌آپی در حوزه گردشگری سلامت در اردبیل

مونسان تصریح کرد: صنعت گردشگری با سرمایهگذاری اندک، سرعت بالای برگشت سرمایه و اشتغالزایی بالا، صنعتی قابل توجه است که میتواند ۵۰ درصد مشکل اشتغال را در جهان حل کند.

وی گفت: برای تأمین منابع مالی از محل صندوق توسعه ملی کشور، آمادگی کامل برای همکاری با پروژههای در حال اجرای گردشگری و هتلداری قشم وجود دارد.

انتهای پیام/۴۰۷۶


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد