13:08:00 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

رالی گردشگری خودروهای تاریخی به کار خود پایان داد

رالی گردشگری خودروهای تاریخی به کار خود پایان داد
به‌گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا از روابط‌عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران، این رالی به‌منظور ترویج فرهنگ اتومبیل‌رانی ایمن، توسعه گردشگری داخلی در کشور، معرفی ظرفیت‌ها و سرمایه‌های ملی و تاریخی در بخش خودرو، آشنایی گردشگران با جاذبه‌های مسیر مسابقه و با هدف صیانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی، برگزار شد. سلمان یارمحمدی، مدیر […]

به‌گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا از روابط‌عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران، این رالی به‌منظور ترویج فرهنگ اتومبیل‌رانی ایمن، توسعه گردشگری داخلی در کشور، معرفی ظرفیت‌ها و سرمایه‌های ملی و تاریخی در بخش خودرو، آشنایی گردشگران با جاذبه‌های مسیر مسابقه و با هدف صیانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی، برگزار شد.

سلمان یارمحمدی، مدیر اتومبیل‌رانی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، درخصوص لزوم برپایی اینگونه رالی‌ها گفت: تعدادی از خودروهای قدیمی باارزش به‌دلیل قانون خروج خودروهای فرسوده از چرخه حمل و نقل کشور، در معرض نابودی قرار دارند و کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی به عنوان دبیرخانه کارگروه شناسایی و صیانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی، برگزاری رالی و نمایشگاه ویژه این نوع خودروها را بر خود واجب می‌داند.

خبر جدید  ‌رونق مجدد بازار 600 ساله مسگرها در یزد

وی با بیان این‌که خودروهای با عمر بیش از ۲۵ سال با ویژگی‌های فنی و ظاهری مساعد، در این رقابت حضور داشتند، افزود: خودروهای شرکت‌کننده، ۲۶ بهمن از مجموعه فرهنگی‌تاریخی نیاوران رقابت خود را آغاز کردند.

یارمحمدی ادامه داد: شرکت‌کنندگان موظف بودند در ایستگاه‌های کنترل تعبیه‌شده در مسیرهای تهران تا روستای تاریخی ابیانه توقف کنند و پس از دریافت تأیید داوران، به مسیر خود ادامه دهند.

خبر جدید  نگهداری بیش از ۴۰۰ هزار شیء تاریخی در موزه ملی ایران

طبق گفته مدیر اتومبیل‌رانی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی، استقامت و پایداری رانندگان در طول مسابقه، سرعت انتقال و تصمیم‌گیری بموقع برای پیشگیری از بروز حوادث و تصادفات، مسیر‌یابی صحیح، جهت‌یابی و انجام محاسبات دقیق به منظور رسیدن به‌موقع به مراکز کنترل از مهم‌ترین ملاک‌های انتخاب برگزیدگان در این نوع مسابقات است.

خبر جدید  ۱۱ ترفند فروش تلفنی در شرکت‌های گردشگری

گروه‌ها پس از رسیدن به روستای تاریخی ابیانه، روز نخست مسابقه را به پایان بردند و صبح روز ۲۷ بهمن مرحله دوم این رقابت آغاز شد.

یارمحمدی در پایان خاطرنشان کرد: این مرحله از رالی نیز در مسیر ابیانه به تهران برگزار شد و به این ترتیب رالی گردشگری وسیله‌های نقلیه تاریخی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی به کار خود پایان داد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد