۱۹:۲۵:۰۶ - پنج شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

دعوت از خبرنگاران خارجی برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری ایران

دعوت از خبرنگاران خارجی برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری ایران
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از سازمان میراث فرهنگی، علی اصغر مونساندر حاشیه افتتاح نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا از خبرنگاران و رسانههای کشورهای مختلف دعوت کرد تا با سفر به ایران از جاذبههای گردشگری و آثار فرهنگی و تاریخی کشورمان بازدید کنند. رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین در گفتگو با […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از سازمان میراث فرهنگی، علی اصغر مونساندر حاشیه افتتاح نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا از خبرنگاران و رسانههای کشورهای مختلف دعوت کرد تا با سفر به ایران از جاذبههای گردشگری و آثار فرهنگی و تاریخی کشورمان بازدید کنند.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین در گفتگو با تلویزیون ملی اسپانیا از مردم این کشور خواست تا با سفر به ایران از نزدیک شاهد زیباییهای بینظیر کشورمان باشند.

معاون رئیس جمهور تصریح کرد: گردشگرانی که به ایران سفر میکنند پس از بازگشت، تصویر دیگری غیر از آنچه از رسانههای مختلف شنیدهاند، از ایران خواهند داشت.

جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه سیونهم فیتور در قالب ۳۱ تورگردان، بخشی از ظرفیتها، امکانات و جاذبههای گردشگری و هنری کشور را به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه فیتور مادرید که تا ۷ بهمن (۲۷ ژانویه) دایر است، به عنوان یکی از نمایشگاههای مهم صنعت گردشگری جهان در مساحتی به وسعت ۶۷ هزار و ۵۰۰ مترمربع که نسبت به سال گذشته ۲٫۵ درصد افزایش یافته و با حضور ۱۰ هزار و ۴۸۵ شرکت از ۱۶۵ کشور جهان برگزار میشود.

ملاقات با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، دیدار با وزیر صنعت، تجارت و گردشگری اسپانیا، نشست با رئیس شورای میراث ملی اسپانیا و دیدار با رئیس موزه باستانشناسی آلیکانته (ایالت والنسیا) از برنامه های مونسان در سفر به اسپانیا است.

انتهای پیام/۴۰۷۶/


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد