۱۹:۴۰:۴۹ - شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستورالعمل اعزام‌های نوروزی عتبات در سال ۱۳۹۸ ابلاغ شد
دستورالعمل سفرهای نوروزی عتبات از سوی اداره کل برنامه‌ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات به دفاتر حج و زیارت استان‌ها در سراسر کشور ابلاغ شد.

شعار سال: اداره کل کارگزاران سازمان حج و زیارت، دستورالعمل اعزام‌های نوروزی ۱۳۹۸ به عتبات عالیات را اعلام کرد.

دستورالعمل سفرهای نوروزی عتبات از سوی اداره کل برنامه‌ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات به دفاتر حج و زیارت استان‌ها در سراسر کشور ابلاغ شد.

صدور احکام مدیر و روحانی یا مداح تمامی کاروان‌های نوروزی، تشکیل جلسه حضوری یا همایش با حضور مدیران، روحانیون و مداحان کاروان‌ها، اعلام تلفن‌های ضروری واحدها و بخش‌های ستادی در داخل عراق به مدیران راهنما جهت ارتباط سریع و مستمر با مسئولان مربوط، قرائت و اعلام مفاد این دستورالعمل برای زائران هنگام تکمیل ثبت‌نام یا در جلسه آموزشی توسط دفتر زیارتی یا مسئولان استانی و ارائه یک نسخه از تذکرات و توصیه‌های ضروری به آنان جهت مطالعه بیشتر و آمادگی لازم برای حرکت و الصاق آن به قرارداد زائر با کارگزار از جمله دستورالعمل اعزام‌های نوروزی به شمار می‌آید.

ارائه شماره تلفن مدیر راهنما به‌ تمامی زائران و اخذ شماره تلفن زائران در ایران و عراق توسط مدیر راهنما جهت تماس‌های ضروری و امداد در زمانه‌ای موردنیاز، برنامه‌ریزی جهت بهره‌مندی زائرین از برنامه‌های بعثه مقام معظم رهبری در حرم‌های مطهر و تأکید به مدیران راهنما در خصوص همکاری و هماهنگی کامل با ستادها و دفتر نمایندگی سازمان در عراق به‌ویژه در زمان بروز مشکل و جلوگیری از اختلال در اداره امور از دیگر دستورالعمل اعزام‌های نوروزی است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا، تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷، کدخبر: ۳۶۶۳۸۳ ، www.ana.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد