10:29:24 - دوشنبه 4 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

در رقابت یا دشمنی با دیگران، بی تقوایی نکنیم

در رقابت یا دشمنی با دیگران، بی تقوایی نکنیم
شاید ما هم نقدهایی چند بر عملکرد آقای رضاجعفرزاده(روابط عمومی محترم سازمان هواپیمایی کشوری) و یا عملکرد خواهران جعفرزاده در هواپیمایی تابان و ایرتور،داشته باشیم. اما آموخته ایم که نقدها را در کنار توانمندی های افراد و همچنین شرایط واقعی که در آن قرار داشته و اقدام به تصمیم گیری می کنند، مطرح کنیم. نقد […]

شاید ما هم نقدهایی چند بر عملکرد آقای رضاجعفرزاده(روابط عمومی محترم سازمان هواپیمایی کشوری) و یا عملکرد خواهران جعفرزاده در هواپیمایی تابان و ایرتور،داشته باشیم. اما آموخته ایم که نقدها را در کنار توانمندی های افراد و همچنین شرایط واقعی که در آن قرار داشته و اقدام به تصمیم گیری می کنند، مطرح کنیم. نقد بدون توجه به این دو شاخص،عموما گرایشات سیاه نمایی بخود خواهد گرفت.

اوایل سال ۱۳۹۷ ، در یکی از اخبار منتشر در سایت ایرلاین پرس، انتقاداتی را متوجه هواپیمایی ایرتور نموده بودیم. طبق معمول ، خبر انعکاس یافته در سایت ، در کانال ها و گروه های تلگرامی فعال در حوزه حمل و نقل هوایی، منتشر شد و شرایط برای ارتباط گیری با خانم جعفرزاده روابط عمومی ایرتور ، فراهم گردید. بیانی شیوا، گوشی شنوا ، سطح تحصیلات عالی مرتبط(دانشجوی دکتری در رشته مرتبط با حوزه کاری)، …… ، برخی از ادراکیات و استنباط های بعمل آمده توسط ما ، از وی بود. آیا چنین مدیر یا نیروی کارشناسی ، شایسته فعالیت در چنین پستی نیست؟ لذا توصیه می کنیم در رقابت یا دشمنی با دیگران، بی تقوایی نکنیم.

خبر جدید  حتی اگر فاجعه هواپیما هم نبود، بدلایل زیر ربیعی باید استیضاح می شدید

کمتر فعال رسانه ای یا صاحب رسانه متمایل به انعکاس اخبار حمل و نقل هوایی در کشور وجود دارد که با آقای رضاجعفرزاده و روابط عمومی گرم وی آشنا نباشد(حتی برخی از اصحاب رسانه به شوخی می گویند که آقای جعفرزاده،مهره مار دارد).ورای برخی تیزبازی های خاص جناب جعفرزاده و  پاسخ دهی سیاسی و سیاستی به برخی از سوالات و چالش ها، باید پذیرفت که نامبرده از سابقه موثر و سطح توانمندی ها و صلاحیت های حرفه ای لازم در این حوزه برخوردار است. اثبات این عرایض را باید در جوانی آقای جعفرزاده و سوابق جبهه و جنگ وی تا عملکرد او در روزهای حاضر،جستجو کرد.لذا توصیه می کنیم در رقابت یا دشمنی با دیگران، بی تقوایی نکنیم.

خبر جدید  برای تخریب اموال تاریخی و فرهنگیچه مجازاتی وجود دارد

سایر اعضای خانواده جعفرزاده نیز کم و بیش با چنین قابلیت هایی ، پا به عرصه فعالیت حرفه ای گذاشته اند. باید پذیرفت که نقد سازنده در حوزه های حرفه ای ، علاوه بر اینکه مورد تاکید می باشد، در نگاه شرعی ، حتی به گونه ای تلکیف دینی نیز محسوب می شود. در مقابل هم باید توجه داشت که به بهانه نقد، خدای ناخواسته وارد بحث تخریب دیگران نشویم.

خبر جدید  عجیب‎ ترین پدیده هایی که فقط در زمستان دیده می‌شوند!

در این ایام عزیز و ماه ضیافت الهی، بد نیست که به آیه ۱۱ سوره مبارک بقره،توجه خاص داشته باشیم :

وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ /

http://airlinepress.ir/wp-content/uploads/2018/06/03/آیه-یازده-سوره-بقره.mp3

هرگاه به آنان (منافقان) گفته شود در زمین فساد نکنید، مى‌گویند: همانا ما اصلاح گر هستیم

http://airlinepress.ir/wp-content/uploads/2018/06/03/ترجمه-آیه-۱۱-سوره-بقره.mp3

اختصاصی ایرلاین پرس


برچسب های خبر:

اثرات نقد

,

انتقادات بر جعفرزاده

,

بی اخلاقی حرفه ای

,

بی تقوایی

,

بی تقوایی در روابط

,

تخریب به بهانه نقد

,

تخریب جعفرزاده

,

توانمندی های جعفرزاده

,

خاندان جعفرزاده

,

خانواده جعفرزاده

,

رضا جعفرزاده

,

روابط عمومی ایر تور

,

روابط عمومی تابان

,

روابط عمومی حمل و نقل هوایی

,

روابط عمومی هواپیمایی کشوری

,

سیطره بر روابط عمومی

,

فروغ جعفرزاده

,

مرضیه جعفرزاده

,

نقد برانداز

,

نقد سیاه

,

نقد موثر

,

نقدپذیری

تبليغات
بانک پاسارگاد