11:20:57 - سه‌شنبه 8 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

خانه هوشنگ ابتهاج سال ها پیش تخریب شده است

خانه هوشنگ ابتهاج سال ها پیش تخریب شده است
شهرود امیرانتخابی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان طی نامه ای به علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت اعلام کرد خانه منتسب به هوشنگ ابتهاج سال ها پیش تخریب شده است و بنای فعلی سازمان پسماند شهرداری رشت بعد از این تخریب صورت گرفته است. همچنین در این نامه اعلام شده است بنای فعلی که ادعا می شود متعلق به خانواده هوشنگ ابتهاج است در دهه ۴۰ ساخته شده است و در اختیار فرد دیگری است.

شعار سال:شهرود امیرانتخابی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان طی نامه ای به علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت اعلام کرد خانه منتسب به هوشنگ ابتهاج سال ها پیش تخریب شده است و بنای فعلی سازمان پسماند شهرداری رشت بعد از این تخریب صورت گرفته است. همچنین در این نامه اعلام شده است بنای فعلی که ادعا می شود متعلق به خانواده هوشنگ ابتهاج است در دهه ۴۰ ساخته شده است و در اختیار فرد دیگری است.

با توجه بر اسناد جمع آوری شده که در این نامه مطرح شده است ، ثبت ساختمان آصف به‌عنوان خانه ابتهاج منتفی است چرا که دارای مالکیت خصوصی بوده و فاقد ارزش فرهنگی است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تدبیر شرق، تاریخ انتشار ۱۶ دی ۹۷، کد مطلب: ۱۵۸۹۶۵، www.tadbireshargh.ir

خبر جدید  ۱۰ روند سفر در سال ۲۰۱۹


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد