19:29:41 - سه‌شنبه 11 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

جلوگیری از تردد ۸۰۰ هزار اتباع بیگانه غیرمجاز در مرزهای کشور

جلوگیری از تردد ۸۰۰ هزار اتباع بیگانه غیرمجاز در مرزهای کشور
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: سال گذشته با تلاش مأموران مرزبانی در سراسر کشور، از تردد بیش از ۸۰۰ هزار نفر اتباع بیگانه غیرمجاز در مرزهای کل کشور ممانعت شد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار قاسم رضاییدر حاشیه بازدید از یگانهایمرزی هنگ ماکو با اشاره به اقدامات مؤثری صورت گرفته مرزبانیدرباره جلوگیری ازتردد غیرمجاز در مرزهایکشور، اظهار کرد:این اقدامات به همان شدت و جدیت در مرزها ادامه خواهد داشت.

فرمانده مرزبانی ناجابا تأکید بر اینکه مقابله با ترددهای غیر مجاز در مرز از وظایف ذاتیمرزبانان است، تصریح کرد: سال گذشته با تلاش مأموران مرزبانیدر سراسر کشور، از تردد بیش از ۸۰۰ هزار نفر اتباع بیگانه غیرمجاز در مرزهایکل کشور ممانعت شد که۷۰ هزار نفر از آمار مربوط به استان آذربایجان غربیبود.

خبر جدید  پدر آمایش سرزمین ایران: با آبخوانداری، دوره ترسالی را به فرصت تبدیل کنیم

وی خاطرنشان کرد: بعضاً به دنبال برخی فراخوانهادر اروپا، اتباع بیگانه تصمیم به مهاجرت میگیرند،ما نیز به عنوان مرزبان هرگونه تردد غیرمجاز بدون پاسپورت و بدون برگه قانونیرا تخلف و جرم دانسته و با آنها برخورد میکنیم.

رضایی با اشاره به هماهنگیهایاطلاعاتی مرزبانان ایران و ترکیه، ادامه داد: تعاملات بین دو کشور در راستایمقابله با قاچاق کالا، اسلحه و سایر اقلامهمانند سالهایگذشته به قوت خود پا برجاست.

خبر جدید  شروع نظارت پهپادی تردد خودروها در جاده‌ها

فرمانده مرزبانی ناجابه فعالیت کولبران نیز اشاره کرد و گفت: مشروعیت فعالیت کولبران مشخص است و قطعاً این افراد مورد حمایت مرزبانان هستند اما آن دسته از افراد که به صورت نامحسوس کالاهایغیرمجاز را از مرزهایزمینی و دریاییجابهجامیکنند، نمیتوانند خود را کولبر بنامند.

وی متذکر شد: رسانهها و مسئولان باید در انتقال مفهوم صحیح "کولبری" به مردم توجه ویژهایداشته باشند تا نقشه سودجویان محقق نشود.

انتهای پیام/


منبع :: جلوگیری از تردد ۸۰۰ هزار اتباع بیگانه غیرمجاز در مرزهای کشور

خبر جدید  هماهنگی نهایی برای اعزام زائران به حج تمتع/کاهش ۱۷درصدی اعزام نیروهای ستادی
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد