9:01:00 - دوشنبه 12 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

تکذیب تغییر کاربری خانه نیما یوشیج/ خانه نیما ارزش تبدیل به موزه را ندارد

تکذیب تغییر کاربری خانه نیما یوشیج/ خانه نیما ارزش تبدیل به موزه را ندارد
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، حبیب الله تاجیک اسماعیلی با رد ادعای وکیل خانواده “شریف‌نیا” مبنی بر صدور جواز سفره خانه به خانه نیما یوشیج گفت: تاکنون یک جلسه با حضور حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران، وکیل مالکان و چند تن دیگر برگزار شده است. با توجه به حضور افراد مختلف حرف […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، حبیب الله تاجیک اسماعیلی با رد ادعای وکیل خانواده “شریف‌نیا” مبنی بر صدور جواز سفره خانه به خانه نیما یوشیج گفت: تاکنون یک جلسه با حضور حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران، وکیل مالکان و چند تن دیگر برگزار شده است. با توجه به حضور افراد مختلف حرف هایی که در این جلسه مطرح شد قابل انکار نیست و به هیچ عنوان صحبتی در خصوص صدور مجوز سفره خانه مطرح نشد.

خبر جدید  مرمت مسجد جامع اصفهان آغاز شد

وی افزود: در آن شرایط که خانه از ثبت ملی خارج شد حرف ما این بود که ملک را به هر نحوی باید خریداری کرد. یک پیشنهاد، خرید ملک از سوی شهرداری تهران و پیشنهاد دیگر خرید خانه از سوی سازمان های مرم نهاد بودو در نهایت هم اعلام شد یکی از سازمان های مردم نهاد پیشنهاد خرید خانه را داده است.

خبر جدید  چگونگی ساماندهی و برنامه‌ریزی تعطیلات در ایران

تاجیک اسماعیلی افزود: برای خرید این خانه باید توجه کرد که مساحت بنا کم است و تبدیل آن به خانه موزه توجیه ندارد. اگر در اختیار سازمان ها قرار گیرد به احتمال بسیارزیاد تبدیل به رستوران و کافی شاپ می شود که باز هم منطقی نیست.

وی بااشاره به برآورد اولیه از قیمت ملک گفت: بر اساس نظر کارشناسان، قیمت خانه نیما یوشیج حدود ۵ میلیارد تومان است اما وکیل مالکان ارزش ملک را ۱۳ میلیارد تومان اعلام کرد که رقم غیرمتعارفی است.

خبر جدید  30 هزار و 198 مسافر نوروزی در درمیان اسکان یافتند
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد