21:40:11 - یکشنبه 9 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

توسعه پایدار با رونق گردشگری ایجاد می‌شود

توسعه پایدار با رونق گردشگری ایجاد می‌شود
محمد دلشاد در گفتگو با خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت: توسعه و رونق گردشگری میتواند سبب ایجاد رونق اقتصادی و توسعه پایدارشود. وی با تأکید بر اینکه گردشگری با اکوتوریسم تفاوت دارد، افزود: باید مفهوم این دو واژه بهطور کامل تعریف شود. استاد تمام دانشگاه لرستان خاطرنشان کرد: اکوتوریسم همان […]

محمد دلشاد در گفتگو با خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت: توسعه و رونق گردشگری میتواند سبب ایجاد رونق اقتصادی و توسعه پایدارشود.

وی با تأکید بر اینکه گردشگری با اکوتوریسم تفاوت دارد، افزود: باید مفهوم این دو واژه بهطور کامل تعریف شود.

استاد تمام دانشگاه لرستان خاطرنشان کرد: اکوتوریسم همان گردشگری داخلی است به این معنا که گردشگر داخلی به مناطق مختلف سرزمین خودش سفر میکند و با جاذبههای کشورش آشنا میشود.

خبر جدید  ایران در ردیف ۱۰ کشور نخست گردشگری دنیا است

دلشاد تصریح کرد: اما تعریف گردشگری متفاوت است. زیرا گردشگری یک صنعت است و میتوان با رونق آن سبب ورود گردشگر خارجی شد و با ورود ارز به کشور اقتصاد را رونق بخشید.

استاد تمام دانشگاه لرستان تأکید کرد: بسیاری از کشورهای دنیا که بحث توسعه پایدار را در حوزه گردشگری دنبال کردهاند توانستهاند رونق خوبی به اقتصاد خود دهند.

خبر جدید  ایرانگردی بدون توجه به خط و نشان‌های ترامپ

وی با اشاره بر اینکه این موضوع از سالهای پیش موردتوجه قرارگرفته است، ادامه داد: ما در شرایطی هستیم که باید تمرکز درآمدی خود را از روی نفت برداریم و در این میان گردشگری میتواند بهعنوان بازوی رونق اقتصاد باشد.

انتهای پیام/۴۰۷۶/۴۰۸۷/


منبع :: توسعه پایدار با رونق گردشگری ایجاد می‌شود

خبر جدید  استفاده از کسب‌ و کارهای نوپا در صنعت موزه‌داری بسیار مهم است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد