۱:۰۰:۲۴ - دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

تورهای تهرانگردی رایگان فجر آغاز شد + جزئیات

تورهای تهرانگردی رایگان فجر آغاز شد + جزئیات
جشنواره گردشگری فجر در محورهای تهرانگردی ادبی، هنر گردی، موزه گردی، طبیعت گردی، گردشگری انقلاب و بافت گردی تهران قدیم برگزار می‌شود که شهروندان می توانند عنوان مورد علاقه خود را به شماره ۵۰۰۰۲۰۳۰۰۰۱۰۰ ارسال کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شهرام علیمحمدی – معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران اظهار داشت: جشنواره تهرانگردی فجر با شعار " نشاط و امید شهروندی" آغاز و تا ۳۰ بهمن ماه در شهر تهران برگزار میشود.

معاون گردشگری استان تهران با اظهار اینکه ارتقای نشاط اجتماعی و جلب مشارکت شهروندی در تحقق گردشگری پایدار شهری از مهمترین اهداف جشنواره گردشگری فجر است، افزود: از شهروندان به خصوص جوانان و نوجوانان برای شرکت در این تورها دعوت میکنیم.

علیمحمدی افزود: جشنواره گردشگری فجر در محورهای تهرانگردی ادبی، هنر گردی، موزه گردی، طبیعت گردی، گردشگری انقلاب و بافت گردی تهران قدیم برگزار میشود که شهروندان می توانند عنوان مورد علاقه خود را به شماره ۵۰۰۰۲۰۳۰۰۰۱۰۰ ارسال کنند.

معاون گردشگری استان تهران گفت: معرفی مقاصد کمتر شناخته شده در گردشگری شهری از اولویت تورهای تهرانگردی است و شرکت کنندگان در کنار بازدید از جاذبههای گردشگری در برنامهها و مسابقات مفرح و نشاط آور شرکت خواهند کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حضور در تورهای تهرانگردی فجر برای علاقه مندان رایگان است و شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر از محورهای گردشگری فجر میتواند به سایت www.tehran.ichto.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد