22:40:03 - چهارشنبه 10 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

تردد انواع ماشین‌های سنگین در محور کرج-چالوس ممنوع است

تردد انواع ماشین‌های سنگین در محور کرج-چالوس ممنوع است
به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا و براساس اطلاعات بهدست آمده از مرکز مدیریت راههای کشور درشبانه روز گذشته، كل تردد ثبتشده برون شهری بر اساس آخرين اطلاعات دريافتینسبت به روز قبل ۲٫۷ درصد کاهش یافته است. بر اساس این گزارش آزادراههای قزوین-کرج با ۱۳۶ هزار و ۱۹۶، کرج-تهران با […]

به گزارش خبرنگار حوزه سفر و گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا و براساس اطلاعات بهدست آمده از مرکز مدیریت راههای کشور درشبانه روز گذشته، كل تردد ثبتشده برون شهری بر اساس آخرين اطلاعات دريافتینسبت به روز قبل ۲٫۷ درصد کاهش یافته است.

بر اساس این گزارش آزادراههای قزوین-کرج با ۱۳۶ هزار و ۱۹۶، کرج-تهران با ۱۲۱ هزار و ۲۹۹ و تهران-کرج با ۱۱۶ هزار و ۷۶۳ بیشترین تردد ثبت شده خودرو را به خود اختصاص دادهاند.

بنا بر اطلاعیههای مرکز مدیریت راههای کشور از محور الیگودرز-شول آباد که بهعلت رانش کوه مسدود شده بود بازگشایی شد.

خبر جدید  محور خرم آباد-پلدختر مسدود است

شایان ذکر است که محورهای بستان-چذابه، اهواز-آبادان و اهواز-شوش واقع در استان خوزستان، نهاوند-نورآباد واقع در استان همدان، پلدختر-کوهدشت واقع در استان لرستان و دره شهر-پلدختر واقع در استان ایلام بهدلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

براساس اطلاعات واصله از مرکز مدیریت راههای کشور محدوديتهایترافيكیآخر هفته جاری بدین شرح است:

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ بیست و یکم فروردین الیساعت ۶ روز شنبه مورخ بیست و چهارم فروردین ماه از محورهایكرج-چالوس، هراز، فيروزكوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعكس ممنوع است.

خبر جدید  مسکو مقصد گردشگری روسیه در 2018

تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز جمعه مورخ بیست و سوم فروردین ماه از کرج بهسمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورين پليس راه در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ۱۷ الی۲۴ روز جمعه مورخ بیست و سوم فروردین ماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت يکطرفه خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور كرج-چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در محور هراز نیز تردد کلیه تریلرها همچنان ممنوع است.

لازم به ذکر است تردد كليه كاميونها و كاميونتها به استثنایحاملين مواد سوختیو فاسدشدنیاز ساعت ۱۲ الي ۲۴ روز چهارشنبه مورخ بیست و یکم فروردین ماه و همچنين از ساعت ۸ الی ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه مورخهایبیست و دوم و سوم از محور هراز ممنوع است.

خبر جدید  پل‌های تاریخی لرستان ثبت جهانی می‌شوند

گفتنی است اوج تردد بين ساعات ۱۷ الی۱۸ و كمترين تردد بين ساعات ۳ الی ۴ صورت پذيرفته است كه هموطنان با آگاهیاز اين موضوع میتوانند ساعات مناسبتریرا برایسفر انتخاب کنند.

انتهای پیام/۴۱۰۵


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد