11:42:10 - چهارشنبه 9 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

تحریم ایران آمار ورود گردشگر به کشور را افزایش داده‌‌ است

تحریم ایران آمار ورود گردشگر به کشور را افزایش داده‌‌ است
علی اکبری در گفتگو با خبرنگار حوزه گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت: بحث گردشگری در شرایطی که کشور در تحریم به سر میبرد بسیار با اهمیت است زیرا میتواند ارزآوری مناسبی را برای ما به دنبال داشته باشد. نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: در چشمانداز ۱۴۰۴ ورود بیش […]

علی اکبری در گفتگو با خبرنگار حوزه گردشگری گروه اجتماعی خبرگزاری آنا گفت: بحث گردشگری در شرایطی که کشور در تحریم به سر میبرد بسیار با اهمیت است زیرا میتواند ارزآوری مناسبی را برای ما به دنبال داشته باشد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: در چشمانداز ۱۴۰۴ ورود بیش از ۲۰ میلیون گردشگر خارجی در نظر گرفته شده است اما این موضوع تا به حال محقق نشده و باید برای آن که بتوانیم این موضوع را به سرانجام برسانیم زیرساختهای مناسب برای حوزه گردشگری را در کشور فراهم کنیم.

خبر جدید  توجه ایرانیان به وضعیت هواشناسی قبل از سفر چقدر است؟

وی با اشاره به اینکه کشور ما پتانسیل بالایی برای حوزه گردشگری دارد، خاطرنشان کرد: تنوع جاذبههای طبیعی فرهنگی و تفریحی در کشور ما آن قدر زیاد است که هر گردشگر خارجی میتواند خاطرات خوبی را از سفر به ایران داشته باشد.

اکبری با اشاره به اینکه بیش از ۷ میلیون ایرانی در خارج از کشور زندگی میکنند، افزود: این گروه از ایرانیها میتوانند یک معرف برای حوزه گردشگری ایران باشند و دولت نیز باید همه زیرساختهای لازم در این خصوص را مهیا کند.

خبر جدید  اجرای ویژه برنامه بعثت در ۵ نقطه شهر تهران

وی با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی پس از تحریمها میزان سفر به خارج از کشور را کاهش داده است، تصریح کرد: اما اتفاقی که در این میان رخ داد این است که سفر گردشگران خارجی به کشور ما افزایش پیدا کرده است و به این طریق میتوان گفت که سالانه بیش از ۵ میلیون گردشگر خارجی وارد کشور میشود و این نوید خوبی است که همین گردشگران معرف جاذبههای ایران به دیگر گردشگران کشورهای مختلف باشند.

خبر جدید  بزرگترین مجتمع گردشگری کردستان در مریوان احداث می‌شود

انتهای پیام/۴۰۸۷/ ۴۱۲۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد