1:11:22 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

تاکید روحانی بر تقویت زیرساخت‌های گردشگری کیش/توجه به جذب سرمایه‌گذاران ایرانی مقیم کشورهای خارجی

تاکید روحانی بر تقویت زیرساخت‌های گردشگری کیش/توجه به جذب سرمایه‌گذاران ایرانی مقیم کشورهای خارجی
ایلنا: حسن روحانی (رئیس جمهور) بر ایجاد و تقویت زیرساخت‌های گردشگری جزیره کیش برای جذب گردشگران خارجی به‌ویژه گردشگران کشورهای منطقه تأکید کرد.

حسن روحانی (رئیس جمهور) بر ایجاد و تقویت زیرساخت‌های گردشگری جزیره کیش برای جذب گردشگران خارجی به‌ویژه گردشگران کشورهای منطقه تأکید کرد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام حسن روحانی روز یکشنبه در دیدار با غلامحسین مظفری (مدیرعامل منظقه آزاد کیش) با اشاره به ظرفیتها و موقعیت بیبدیل جزیره کیش؛ سرعت بخشیدن به اجرای پروژهها و طرحهای عمرانی و گردشگری این جزیره را ضروری دانست و بر جذب سرمایهگذاران ایرانی مقیم کشورهای خارجی تأکید کرد.

خبر جدید  ضرورت ایجاد مجموعه آرامگاهی در شان «یعقوب لیث صفاری»/ ارج‌گذاری به تاریخ فرصتی برای توسعه اقتصادی و فرهنگی

وی افزود: با توجه به رفع محدودیت معامله و خرید ملک برای افراد دو تابعیتی در کشور، زمینههای مناسب برای جذب سرمایههای ایرانیان خارج از کشور فراهم شده است.

ساخت و احداث سالنهای مناسب برای برگزاری همایشها و کنفرانسهای بینالمللی در سطح سران کشور ها ، تأکید بر ایجاد پایگاه صادراتی در حوزه صنایع دستی مانند فرش، گیاهان دارویی و همچنین ایجاد صنایع بسته بندی بر اساس استانداردهای بینالمللی در جزیره کیش از جمله مواردی بود که رئیس جمهور در این دیدار مورد تاکید قرار داد.

خبر جدید  ثبت جهانی طاق‌بستان فعلا امکان‌پذیر نیست

در ابتدای این دیدار غلامحسین مظفری رئیس هیئاتمدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش گزارشی از ظرفیتها و تواناییهای منطقه آزاد کیش و وضعیت پروژهها و اقدامات در دست انجام را به اطلاع رئیس جمهوری رساند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین با اشاره به ظرفیت این جزیره برای افزایش پذیرش گردشگران بر فراهم کردن تمهیدات لازم برای پروازهای شرکتهای هواپیمایی از کشورهای منطقه به مقصد کیش اشاره کرد که مورد تأیید و تأکید رئیس جمهوری نیز قرار گرفت.

خبر جدید  نمایش ۱۰ اثر تاریخی منحصر به فرد خراسان رضوی در موزه ملی

مظفری در این دیدار، تکمیل پروژههای در حال احداث از جمله ترمینال جدید فرودگاه بینالمللی کیش، لایروبی اسکله ۳۵ هزارتنی و بازسازی فضاها و اماکن ورزشی را از جمله طرحهای در دست اقدام در جزیره کیش عنوان کرد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد