11:25:19 - دوشنبه 28 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بلایی که بر سر سایت‌های گردشگری چین آمده است

بلایی که بر سر سایت‌های گردشگری چین آمده است
مشاور وزارت گردشگری چین گفت: ایران در منظر چینی‌ها کشوری بااستقلال و شجاع است ولی داستان‌های کمی از ایران در چین شنیده می‌شود که بتواند به‌واسطه آن، گردشگر جذب کند.

شعار سال: مشاور وزارت گردشگری چین گفت: ایران در منظر چینی‌ها کشوری بااستقلال و شجاع است ولی داستان‌های کمی از ایران در چین شنیده می‌شود که بتواند به‌واسطه آن، گردشگر جذب کند.
مشاور وزارت گردشگری چین که به‌همراه تعدادی از شخصیت‌های فرهنگی و هنری این کشور به ایران سفر کرده است، با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، دیدار و گفت‌وگو کرد. در این نشست مشاور وزارت گردشگری چین اظهار داشت: ما وقتی عزم سفر به کشور ایران کردیم گفتیم سفر خاطره‌انگیزی برای ما خواهد بود حالا که آن را دیده‌ایم دل کندن از ایران برای ما بسیار سخت خواهد بود.
وی بیان کرد: شاید بسیاری از مناطق تاریخی و سایت‌های گردشگری در چین تجاری شده باشد اما این باعث شده وقتی افراد به آنجا وارد می‌شوند، احساس قدیمی بودن آن مکان را نکنند.
مشاور وزارت گردشگری چین افزود: ایران در منظر چینی‌ها کشوری بااستقلال و شجاع است ولی داستان‌های کمی از ایران در چین شنیده می‌شود که بتواند به‌واسطه آن، گردشگر جذب کند. البته در این سفر ما ارتباط خوبی با ایرانی‌ها برقرار کرده‌ایم که داستان آن را از زاویه دید خود در کشورمان روایت خواهیم کرد.
همچنین دلاور بزرگ‌نیا ــ مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران نیز در این نشست از اختصاص سال ۱۴۰۰ به نام «ری باستان» خبر داد و ابراز امیدواری کرد که این گروه و شخصیت‌های بیشتری از چین برای دیدن تهران و ۱۶ شهرستان آن به ایران سفر کنند و در تور خود زمان بیشتری را به استان تهران اختصاص دهند.
شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا،تاریخ انتشار:۷بهمن ۱۳۹۷،کد خبر:۱۹۳۲۳۰۹،www.tasnimnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  اثر ۵ ابرروند جهانی بر گردشگری
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد