۱۲:۵۳:۰۰ - یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

برگزاری نشست تخصصی «تحلیل و مطالعه آثار موزه‌ای موزه سلاح‌های دربار»

برگزاری نشست تخصصی «تحلیل و مطالعه آثار موزه‌ای موزه سلاح‌های دربار»
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا از روابط‌عمومی مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد، این نشست توسط موزه سلاح‌های دربار با همکاری واحد پژوهش سعدآباد و به منظور ارتقای تعداد بازدیدکنندگان این موزه و نیز ارائه اطلاعات تخصصی به مخاطبان برگزار می‌شود. در موزه سلاح‌های دربار، ۱۱۰ قبضه سلاح گرم از نوع شکاری، جنگی، کمری و ملزومات دیگر […]

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا از روابط‌عمومی مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد، این نشست توسط موزه سلاح‌های دربار با همکاری واحد پژوهش سعدآباد و به منظور ارتقای تعداد بازدیدکنندگان این موزه و نیز ارائه اطلاعات تخصصی به مخاطبان برگزار می‌شود.

در موزه سلاح‌های دربار، ۱۱۰ قبضه سلاح گرم از نوع شکاری، جنگی، کمری و ملزومات دیگر است که متعلق به خاندان و درباریان پهلوی دوم است و نیز اولین سلاح ساخته‌شده توسط کارخانه‌های تسلیحات ارتش شاهنشاهی در قرن هفدهم میلادی، به نمایش گذاشته شده است.

شرکت در نشست مذکور رایگان است و از عموم علاقه‌مندان دعوت می‎شود برای ثبت‌نام از تاریخ ۱ تا ۱۹ اسفند ۹۶ با شماره‌تلفن ۲۷۹۴۰۴۵۲ تماس حاصل کنند و در ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ به سالن خلیج فارس به نشانی میدان تجریش، مجموعه فرهنگی‌تاریخی سعدآباد، موزه ظروف سلطنتی مراجعه کنند.

تبليغات
بانک پاسارگاد